wmaraci reklam
lidertakipci

GTA 6'nın Haritası Amerika Kıtası Olacak!

34 Mesajlar 4.561 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5985
  • Beğeniler 3896 / 3905
  • Ticaret 6, (%100)

Tecrübeli firmanın yetkililerinden Leslie Benzies, altıncı oyun hakkında, oyunun Amerika Birleşik Devletleri üzerinden oynanacağını ; New York, Los Angeles ve Miami gibi devasa büyüklükteki şehirlerin oyuna entegre edileceğini söyledi. Oyuncuların kafalarında ise şöyle bir soru var ; daha önce Need For Speed : The Run ve The Crew yapımlarında Amerika Birleşik Devletleri haritası kullanılmıştı ancak Amerika haritası - özellikle The Crew oyununda - oldukça kısıtlanmış bir şekilde oyunculara sunulmuştu. The Crew yapmında İki saatten az bir sürede bitirilebilen harita, GTA VI'da da böyle olacak mı merak konusu.

2020 yılında geçmesi öngörülen oyunun yapımcısının açık dünya oyunlarında usta olan Rockstar Games olduğunu düşünürsek, böyle bir kısalıkta haritanın olacağını düşünmek imkansıza yakın olarak gözüküyor.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
rockstar 7 yılda bir oyun çıkartıyor gecikmeleride sayarsanız 2023 te oynayabilirsiniz :D
ismail03

kişi bu mesajı beğendi.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

rockstar 7 yılda bir oyun çıkartıyor gecikmeleride sayarsanız 2023 te oynayabilirsiniz :D

Hocam böyle bir oyun 1 yılda yapılamayacağına göre? :)

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Hocam böyle bir oyun 1 yılda yapılamayacağına göre? :)

ubisoft 1 yılda assasins creed, the crew, farcry 4, valiant hearts adlı 4 oyun çıkarttı yani firmanın yanı sıra yetenek ve çalışmakla alakalı bir şey

wmaraci
wmaraci

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

ubisoft 1 yılda assasins creed, the crew, farcry 4, valiant hearts adlı 4 oyun çıkarttı yani firmanın yanı sıra yetenek ve çalışmakla alakalı bir şey

Yetenek yoksa biz ne yapalım :o:o

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Yetenek yoksa biz ne yapalım :o:o

eee oda rockstars beceriksizliği adam 2014 te rainbow six siege , asssassins creed syndicate, the division çalışmalarınıda sürdürüyordu onun yanı sıra 4 oyunda çıkarı adamlar yinede o kadar güncelleme getiriyorlar rockstars yıllardır adam gibi güncelleme getirdiği yok hala oyun ölümüne bug dolu , hileci dolu hala bir şey yaptığı yok 2013 gta v çıktı hala 2013 görevleri duruyo yeni 1 görev bile gelmedi tek getirdikleri dlc ve arada böyle hileci banlama çabası

NodeJS NodeJS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

eee oda rockstars beceriksizliği adam 2014 te rainbow six siege , asssassins creed syndicate, the division çalışmalarınıda sürdürüyordu onun yanı sıra 4 oyunda çıkarı adamlar yinede o kadar güncelleme getiriyorlar rockstars yıllardır adam gibi güncelleme getirdiği yok hala oyun ölümüne bug dolu , hileci dolu hala bir şey yaptığı yok 2013 gta v çıktı hala 2013 görevleri duruyo yeni 1 görev bile gelmedi tek getirdikleri dlc ve arada böyle hileci banlama çabası

yahu ne beceriksizliğinden bahsediyosunuz. gta ile o saydıgın oyunlar bir mi madem siz çok becereklisiniz kendiniz yapın

siz anca hesap makinesi yaparsınız
KnightSystem

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

NodeJS adlı üyeden alıntı

yahu ne beceriksizliğinden bahsediyosunuz. gta ile o saydıgın oyunlar bir mi madem siz çok becereklisiniz kendiniz yapın

siz anca hesap makinesi yaparsınız

gta 5 kaç saat oynadınız Allah aşkına söyleyinde bilelim ben erişime açıldığından beridir hikaye ve online oynuyorum oda yeni oyunların çıkmamış olmasından güya optimize edilmiş falan fistan pc versiyonu için 2 yıl beklendi konsoldan rebuild edilmiş pc uyarlanmıştı adam gibi eleştirmeye gelince tek kaçış yolunuz onlar birmi o zaman kendiniz yapın oluyor peki neden 2 yıldır ubisoft en iyi yapıncı olarak bir sürü ödül alıyorda niye rockstars alamıyor adamlar 1 yılda onlarca projeye adım atıyorda rockstars 7 yılda bir yapabiliyor ,2013 yılından beridir adamların bugları düzeltmeye niyeti yok, 2013 yılından beridir çoklu modunda 5 heist görevinden başka bir şey yok oyunda hilecilerin bulunmadığı oturum yok , adamlar türkçe desteği vermiyor bir sürü insan support merkezinde haftalarca cevap bekliyor , ve siz hala eleştirmeden uzak sadece savunmaya yöneliksiniz çıkın o zaman bunlar yok deyin

NodeJS NodeJS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

gta 5 kaç saat oynadınız Allah aşkına söyleyinde bilelim ben erişime açıldığından beridir hikaye ve online oynuyorum oda yeni oyunların çıkmamış olmasından güya optimize edilmiş falan fistan pc versiyonu için 2 yıl beklendi konsoldan rebuild edilmiş pc uyarlanmıştı adam gibi eleştirmeye gelince tek kaçış yolunuz onlar birmi o zaman kendiniz yapın oluyor peki neden 2 yıldır ubisoft en iyi yapıncı olarak bir sürü ödül alıyorda niye rockstars alamıyor adamlar 1 yılda onlarca projeye adım atıyorda rockstars 7 yılda bir yapabiliyor ,2013 yılından beridir adamların bugları düzeltmeye niyeti yok, 2013 yılından beridir çoklu modunda 5 heist görevinden başka bir şey yok oyunda hilecilerin bulunmadığı oturum yok , adamlar türkçe desteği vermiyor bir sürü insan support merkezinde haftalarca cevap bekliyor , ve siz hala eleştirmeden uzak sadece savunmaya yöneliksiniz çıkın o zaman bunlar yok deyin

Kardeşim sen cevap versene önceki mesajında yazdıgın oyunlarla gta v bir mi ?

Gelmiş burda atıp tutuyosunuz. Bide diyosun eleştirmeye gelince kaçıyosunuz. Ben Rockstar da calısmıyorum ve onlardan para almıyorum savundugum için. Sadece mantıklı düsünüyorum senide mantıklı düsünmeye davet ediyorum.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

NodeJS adlı üyeden alıntı

Kardeşim sen cevap versene önceki mesajında yazdıgın oyunlarla gta v bir mi ?

Gelmiş burda atıp tutuyosunuz. Bide diyosun eleştirmeye gelince kaçıyosunuz. Ben Rockstar da calısmıyorum ve onlardan para almıyorum savundugum için. Sadece mantıklı düsünüyorum senide mantıklı düsünmeye davet ediyorum.

mantıklı düşünmekle alakası yok arkadaş bir şey demiş bende cevap vermişim sizde diyorsunuz bende size oyunun yönlerini söylüyorum peki adamlar 7 yılda çıkartıyor tamam o kadar büyük bir şey yapıyor tamam peki neden bug ve hileci kaynıyor bunların önüne geçemiyor bunun yanı sıra supportta mağdur olanlar dolu arkadaşım gta v aldı 1 ay boyunca keyin çalışmadığını kanıtlamaya çalıştı hileci rapor ediyorsunuz 2 günde cevap veriyorlar ve oyunu güncelleme yoluna gitmiyorda 3 yıla yakın oyunu hala aynı bırakıyor peki onlar bir mi diyorsunuz ? ubisoft 1 yılda en az 2 oyun çıkarıyor 7 yıl olarak düşünürseniz 14 oyun eder ve onları hileye karşı koruyor güncellemeleri tutuyor bug deseniz evet var ama gta 5 kadar değil support merkezi gün içinde cevap veriyor bir oyunu oyun yapan tek oyunu piyasa sürmesi değil optimizasyonu, support merkezi, hilecilere karşı tutumu, rockstar hilecileri banlamıyor, politikası ilk hile tespit edilirse tabi 2 hafta ,2. 2 ay ,3. sonsuz diğer yapımcılar direk ban atıyor, şimdi sorunu tekrar cevaplıyorm evet 2 yılı aşkındır en iyi yapmıcı seçilen ubisoft 7 yılda çıkarttığı her oyunu gta 5 denk

buyur hilecilerden örnek benim raporladığım supporta

buda hilecilerden aldığım ekran görüntüleri

buda çok yaşanan buglardan bir tanesi daha çok var mermi bug, silahların yok olması, harita altına düşme, paranın gitmesi, arabanın gitmesi, arabanın çalışmaması, daha neler neler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al