wmaraci reklam
lidertakipci

Coğrafi hedef Belirlemede çok ilginç bir durum

5 Mesajlar 1.777 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

arsinli arsinli seo Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 43 /
  • Meslek seo
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 17 / 11
  • Ticaret 19, (%100)
webmasters/tools Girdim - Ayarlar - Coğrafi hedef Belirleme Yerine Geldim Fakat Hezamanki Gibi Seçenekler Olurken Şimdi Seçenekler Yok Orada Şöyle Bir Yazı Duruyor, (Sitenizin etki alanı şu hedefle ilişkilendirilmiş durumda: Rusya )Domain Adımın Uzantısı .ru ama ben bunu türkiye de satmakta olduğum, bir ürün için sadece bu uzantının boş olduğunu gördüğümden dolayı aldım.Şimdi coğrafi Konumunu değiştirmek istiyorum, fakat görünen oki bu mümkün diyil. sizlere sormak istediğim, bunun seo konusunda Türkiye'den Yapılan Aramalarda google,yahoo,bing ve yandex gibi arama motorların'da benim sıralamada üstdde görünmeme engelmidir. veya seo yaparken üst sıralara çıkabilmeme mani olurmu , olur ise bunu düzeltebilmem konusunda bir fikri olan varmı.

wmaraci
reklam

Dogukann Dogukann Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 50 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı sorundan ben de mustaribim. .us alanadım var ve bende de amerika olarak gösteriyor...

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Birinci seviye ülke alanadları kullanıyorsunuz, birinci seviye ülke alanadlarının coğrafi hedefleri değiştirilemez.

nadlog nadlog Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SEO Stratejisti
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 70 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
Bkz. http://www.varis.in/ bu sitede aynı dertten müzdaripti fakat bir sorun olmadı. Site kendi anahtar kelimelerinde genellikle ilk sayfada. Fazla takılmayın coğrafya meselesine ;)

wmaraci
wmaraci

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
benim de ca domainim var etki alanı kanada.değiştirmen mümkün değil, hit alabilirsin ama amacın anasayfanın aramalarda yükselmesiyse vazgeç derim.

örnek siten bilgisayar.ru ise bilgisayar aramalarında yükselmek çok çok zor.fakat bilgisayarı hızlandırmanın yolları gibi bir aramada alt sayfalarından hit alabilirsin.rekabetin düşük olduğu kelimelerde şansın olabilir

meta tagların arasına şu kodu ekle faydası olabilir bunun dışında yapabileceğin birşey yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al