wmaraci reklam
lidertakipci

Kullandığım Tema İndex Almama Engel Olabilir Mi?

26 Mesajlar 2.937 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

demreli demreli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 47 / 103
  • Ticaret 0, (%0)

KoteElektronik adlı üyeden alıntı

Bir şey sorabilir miyim? Benden önce aynı konuyu kim açacak onu merak ediyorum :D Devrelerimizi kendimiz çiziyoruz. Şemalarımızı kendimiz çiziyoruz. Buna ek olarak hiç bir sitenin yapmadığı ve tek bizde olan hazırladığımız photoshop çizimleri var. Programın çıkarttığı resimleride yüklemiyoruz. Programın çıkardığı resimleri düzgün ve rahat okunabilir hale getirip öyle yayımlıyoruz. Aralarada piyasada hiç olmayan, tamamen bizim üretimimiz olan. Yani dünyada eşi benzeri olmayan çizimler yayımlıyoruz. Ama ziyaretçi yine gelmiyor yine gelmiyor. Konularımızda index almıyor. Bu gün son 4 konumu index almış. 2 günlük konularımı yani.

konu dışı :

hocam o şemalar ne öyle yahu helal olsun valla işiniz zor (bize göre :) )

wmaraci
reklam

webhost webhost WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 10.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web Tasarım - CMS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 33 / 71
  • Ticaret 1, (%100)

KoteElektronik adlı üyeden alıntı

Bir şey sorabilir miyim? Benden önce aynı konuyu kim açacak onu merak ediyorum :D Devrelerimizi kendimiz çiziyoruz. Şemalarımızı kendimiz çiziyoruz. Buna ek olarak hiç bir sitenin yapmadığı ve tek bizde olan hazırladığımız photoshop çizimleri var. Programın çıkarttığı resimleride yüklemiyoruz. Programın çıkardığı resimleri düzgün ve rahat okunabilir hale getirip öyle yayımlıyoruz. Aralarada piyasada hiç olmayan, tamamen bizim üretimimiz olan. Yani dünyada eşi benzeri olmayan çizimler yayımlıyoruz. Ama ziyaretçi yine gelmiyor yine gelmiyor. Konularımızda index almıyor. Bu gün son 4 konumu index almış. 2 günlük konularımı yani.

Google Arama motoru Sitelerin güncellenmesini dikkate alır. 5dk. bir indexlediği siteler var . video sitemden biliyorum sürekli içerikler güncellendiği için örümcekler hemen tarama yapıyordu. Derbi maçı sonraları maç özeti izle kelimsinde kafada çıktığım çok oldu gerçi şimdi ilgilenmiyorum ama tecrübe oldu. Sitenizde yayınladığınız içeriklerin sıklığına göre arama motorları botlarının sitenizi indexlemesi artacaktır. Örnek vermek gerekirse Haber siteleri. anında indexleniyor sebebi ise anlık veri girişidir.

KoteElektronik KoteElektronik Elektronik Hayattır. Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek Yüksek Elektronik Mühendisi
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

demreli adlı üyeden alıntı

konu dışı :

hocam o şemalar ne öyle yahu helal olsun valla işiniz zor (bize göre :) )

Senelerin tecrübesi :) Bizim gibi Türkiye'de devre çizen yok. İstediğiniz devre ile karşılaştırabilirsiniz. O kırmızı devre çizimlerini :)

webhost adlı üyeden alıntı

Google Arama motoru Sitelerin güncellenmesini dikkate alır. 5dk. bir indexlediği siteler var . video sitemden biliyorum sürekli içerikler güncellendiği için örümcekler hemen tarama yapıyordu. Derbi maçı sonraları maç özeti izle kelimsinde kafada çıktığım çok oldu gerçi şimdi ilgilenmiyorum ama tecrübe oldu. Sitenizde yayınladığınız içeriklerin sıklığına göre arama motorları botlarının sitenizi indexlemesi artacaktır. Örnek vermek gerekirse Haber siteleri. anında indexleniyor sebebi ise anlık veri girişidir.

Güzel bir bilgilendirme. Bizim aslında şikayetimiz şu. Yeni bir şey yayımladık bunu günler sonra alıyor. 1 saat içinde alsa ne olacak sanki? Benim yayımladığım bir devre 2 haftada çiziliyor. Konu dosyaları 4-5 saate hazırlanıyor. Her resmi özel olarak editliyoruz. BU kadar emeğe karşılık konularımızı 2-3 gün sonra alması. Şahsıma ve Mesleğime HAKARETTİR.

candemiralp candemiralp http://www.enderajans.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Karyotip adlı üyeden alıntı

Selamlar.

Son günlerde index konusunda kafayı yemiş durumundayım konuyu açıyorum ama index almıyor.Artık her şeyi düşünmeye başladım..

Acaba kullandığım tema index hızıma etki ediyor olabilir mi?

Kullandığım Tema;
http://themeforest.net/item/avenue-a-wordpress-magazine-theme/289114
Site Adresim:İmza

Temamı değiştirmek istemem. :confused:

Sizce ilgisi olabilir mi?Bilgisi olan arkadaşlar sitemi inceleyip yorum yaparsa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler..

Bir defa temadan dolayı indexlenmeme sorunu yaşadım. Ancak temanın içindeki hangi koddan kaynaklandığını bulamadım. Temayı değiştirince sorun birkaç gün içerisinde düzeldi.
Karyotip

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Karyotip Karyotip .... Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)

candemiralp adlı üyeden alıntı

Bir defa temadan dolayı indexlenmeme sorunu yaşadım. Ancak temanın içindeki hangi koddan kaynaklandığını bulamadım. Temayı değiştirince sorun birkaç gün içerisinde düzeldi.

Teşekkürler değiştirebilirim temayı ama en çok satılanlar listesinde kaliteli bir tema. :)

sosyalme.com

candemiralp candemiralp http://www.enderajans.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Karyotip adlı üyeden alıntı

Teşekkürler değiştirebilirim temayı ama en çok satılanlar listesinde kaliteli bir tema. :)

O zaman sorun başkadır :) Öyle olsa o listede barınamazdı...
Karyotip

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al