wmaraci reklam
lidertakipci

Organik Arama ile Hızlıca Yükselin!

45 Mesajlar 7.065 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fthcmur fthcmur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Şöför
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

terzi312 adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkür ederim.
Tekniği geliştirmek isteyen arkadaşlara ipucu vermek istiyorum.

Arama yaptığınız sayfada çıkan sonuçların URL 'lerini alırsanız, kullanıcı arama sayfasına gitmeden direk websitesine bağlanır. Böylece işlemi bir basamak kısaltmış olursunuz...

Arama yaptığınız sayfada çıkan sonuçların URL 'lerini alırsanız, kullanıcı arama sayfasına gitmeden direk websitesine bağlanır. Böylece işlemi bir basamak kısaltmış olursunuz...
yazmışsınız anlamadım onu ?

wmaraci
reklam

AvaRe AvaRe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 37 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

fthcmur adlı üyeden alıntı

Sanırım arama yaptıktan sonra çıkan sitemizin linkinin üzerine sağ tıklayınca bağlantı adresini kopyala diye bir seçenek çıkıyor o link google linki ve direk sitemize gidiyor. Yanlışsam düzeltirsiniz.

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Basitçe anlatmaya çalışırsak;

Kısmındaki URL 'den bahsediyorum.
/url diye başlayan kısımdan sonra token tarzı yazılmış karmaşık kodların bir değer tuttuğu aşikar.
Buraları kurcaladığımda aynı sorgularda aynı kalan kısımlar olduğu gibi, aynı sorguda her aramada değişen kısımların olduğunu gördüm.
Her farklı aramada değişen kısımlar var. Bunlar hangi bilgiyi tutuyor tam anlayamadım. Bununla ilgili detaylı çalışma yapmadan, direk url adreslerini alırsak belki istediğimiz sonucu elde edebiliriz. Fakat kesin bir kanı olmadığı için en garantisi; arama sayfasında çıkan sonuçlardan tıklatmak olacaktır...

fthcmur adlı üyeden alıntı

AvaRe adlı üyeden alıntı

Sanırım arama yaptıktan sonra çıkan sitemizin linkinin üzerine sağ tıklayınca bağlantı adresini kopyala diye bir seçenek çıkıyor o link google linki ve direk sitemize gidiyor. Yanlışsam düzeltirsiniz.

Ek Olarak:

AvaRe

kişi bu mesajı beğendi.

uzayperformans.com

dodanli dodanli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Sigorta
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 21 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

terzi312 adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkür ederim.
Tekniği geliştirmek isteyen arkadaşlara ipucu vermek istiyorum.

Yani en azından böyle bir şey yapabildiniz mi söyleyin de boşuna uğraşmayalım. İpucu demişsiniz ama ucu çok açık olmuş. Ayrıca vermiş olduğum link ile arama sayfasına yönlendirmem hiç hoş karşılanmadı kaldı ki benimde hoşuma gitmezdi. Yani eğer siteye direk yönlendirme yapamayacaksak gereksiz bir işlemmiş gibi duruyor

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

dodanli adlı üyeden alıntı

Yani en azından böyle bir şey yapabildiniz mi söyleyin de boşuna uğraşmayalım. İpucu demişsiniz ama ucu çok açık olmuş. Ayrıca vermiş olduğum link ile arama sayfasına yönlendirmem hiç hoş karşılanmadı kaldı ki benimde hoşuma gitmezdi. Yani eğer siteye direk yönlendirme yapamayacaksak gereksiz bir işlemmiş gibi duruyor

Gereksiz olduğunu düşünüyorsanız uygulamayın hocam bu kadar basit.

uzayperformans.com

lvntoztrk1905 lvntoztrk1905 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bankaci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 28 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Bu güzel anlatım için teşekkür ederiz. Anlattığınız yöntemleri yavaştan uygulamaya başlıyorum. Faydalı olacağını düşünmekteyim.

İnternetten Para Kazanma Yolları!

http://www.ekkazancyollari.com

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

lvntoztrk1905 adlı üyeden alıntı

Bu güzel anlatım için teşekkür ederiz. Anlattığınız yöntemleri yavaştan uygulamaya başlıyorum. Faydalı olacağını düşünmekteyim.

Umarım faydalı olacaktır.Her ne kadar organik olduğunu söyleyip hit satışı yapanların tekerine çomak sokmuş gibi olsakta sizlere yararlı olması için birçok şeyi göze aldım diyebilirim.
Bot vs ile alınacak hit değil, birebir Google üzerinden alacağınız hit yararlı ve kalitelidir.
lvntoztrk1905

kişi bu mesajı beğendi.

uzayperformans.com

premiumbilisim premiumbilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilgisayar Bilişim Network
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
şimdi bi böyle link oldu bu direk siteye giden gogle aramasından sonra birde bu link var :))) olay buda hangisini kullancaz bunun hocam ilkimi ikincisimi hadi ikincisini kullandık diyelimde hocam adam benim siteye tıklamazsa nolcak :))) ilk sırada google sponsor reklamları var ona tıklarsa bizler interneti biliyoruzda vatandaş onu bilmiyor direk ilk çıkandan başlar :)

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
İlk linkin içerisinde siz arama yaptığınızdaki "ei" ve "sig2" bölümleri farklıyken, ben yaptığımda farklı oluyor.Sanırım bu bilgilerden biri ip adresini, diğeri giriş zamanını tutuyor.

O yüzden ilk paylaştığınız linkin kesin garanti olacağını söyleyemem.Fakat 2. yöntem ile biraz uğraşıp, çekebilirseniz Google arama sayfasını bir sitenin içerisine çekin, stiller ve birkaç manipüle ile sadece sizin sonuçların olacağı bölümü gösterip diğer tarafları kırpıp, gizleyebilirsiniz.Bunun için iframe tarzı teknikler kullanmalısınız.Fakat Google iframe karşı önlemler almış.Bir fikir daha verebilirim.Sitenizin içerisine Google arama sayfasını çekebilirseniz, birkaç js kodu ile otomatik tıklama kodu yazılıp yine işlem kısaltılabilir.

premiumbilisim adlı üyeden alıntı

şimdi bi böyle link oldu bu direk siteye giden gogle aramasından sonra birde bu link var :))) olay buda hangisini kullancaz bunun hocam ilkimi ikincisimi hadi ikincisini kullandık diyelimde hocam adam benim siteye tıklamazsa nolcak :))) ilk sırada google sponsor reklamları var ona tıklarsa bizler interneti biliyoruzda vatandaş onu bilmiyor direk ilk çıkandan başlar :)

uzayperformans.com

kral33 kral33 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 31 / 39
  • Ticaret 10, (%100)
Bu hala gerlimi konu eski biraz ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al