wmaraci reklam

Dmoz Editörü Yunus ERDEM Dmoz Kaydı Için 150 TL Istedi

80 Mesajlar 16.066 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)
Merhabalar,

Aylar önce DMOZ dizinine kayıt için başvurmuştum. Geçenlerde bana bir mail geldi. Sevindim tabi eklenmiştir diye. Ama maili açınca şok oldum.

Hiç ellemeden direk resimleri paylaşacağım. Aranızda PS falan bilenler vardır. İndirip kontrol edebilirler. Hiç bir PS falan yok. Tamamen orjinal resimler. Kendisi hakkında zaten DMOZ'a şikayet ilettim. Hoş çözüleceğini de sanmıyorum. Resimlerde sadece kendi site adım ve mailim gizli. Yunusun mailini de kapattım.

İlk bana gelen mail.

en son 75 TL'ye kadar düştü Ben de gerek yok dedim bir daha da yazmadım. Eklememiş tabi parayı vermeyince. İşte dmoz budur kısacası. Ha illaki dmoz kaydını ücretsiz yapanlar vardır. Ama benim şansıma böyle bir editör denk geldi. Sanırım DMOZ'u unutsam iyi olacak.

EDİT:
15 ocak 2013 tarihinde gelen mesaj:

Yeni gelen cevap:

Para isteyen editör farklı maille bize yazdığı için onu bulamıyorlar, bu yüzden mailin kaynak kodlarını istediler benden. Örnek olsun diye de son mailin kaynağını göndermiş. Ben de mail kaynağını gönderdim. İP no falan yazıyor gönderenin. En azından adamlar uğraşıyor :) Sabırsızlıkla bekliyorum :)

17 ocak 2012de gelen cevap :) Ben de teşekkür edip yeni domainimi ilettim eklesinler diye. Bu benim hakkımdı dedim cevap bekliyorum :)

ResulCoskun Cry erkolay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Bunları yazmasanızda zaten durum belli oluyor. Dmozda o kadar kalitesiz site varki. Kalitesiz insanların kaliteli işler yapmasını beklemeyin. Dmozda siteniz olsa ne olur olmasa ne olur çok da kafaya takmayın.
brk hasanali317 lodos

kişi bu mesajı beğendi.

lodos lodos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 281 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
3 yıldır 10 defa başvurdum en azından bir cevap gelmedi. şimdi neden gelmediği anlaşılıyor. parası olana her kapı açık
kulturelbellek Ghost Lifegida

kişi bu mesajı beğendi.

blogesinti blogesinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)
2 yıldır bende 20 kere başvurduğumu söyleyebilirim. Hep farklı mailler ile vs ama yemedi :) Bir ara birisi para yollayın hemen halledelim dedi bende bu kadar kalitesiz yerde olsam ne olmasam ne dedim :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
[FONT=Arial]Açık Dizin Projesi[COLOR=#000000] Web'deki en büyük ve en kapsamlı, insanlar tarafından düzenlenen dizindir. Dünyanın her tarafından katılımda bulunan geniş bir[/COLOR][COLOR=#ff0000] gönüllü editörler topluluğu[/COLOR][COLOR=#000000] tarafından inşa edilmiştir ve varlığı onlar tarafından sürdürülmektedir.[/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#000000]nasıl bir gönülse , gönüllü editörler topluluğu , ha içlerinden işini iyi yapan vardır onlara bişey demiyorum :)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
SabahKemalCansu Lifegida Yunusemre

kişi bu mesajı beğendi.

1337

sercan1097 sercan1097 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

Rick35 adlı üyeden alıntı

Açık Dizin Projesi[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000] Web'deki en büyük ve en kapsamlı, insanlar tarafından düzenlenen dizindir. Dünyanın her tarafından katılımda bulunan geniş bir[/COLOR][COLOR=#ff0000] gönüllü editörler topluluğu[/COLOR][COLOR=#000000] tarafından inşa edilmiştir ve varlığı onlar tarafından sürdürülmektedir.[/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]
[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]nasıl bir gönülse , gönüllü editörler topluluğu , ha içlerinden işini iyi yapan vardır onlara bişey demiyorum :)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

işini iyi yapan mı :D

full özgün sitemi bile kabul etmediler...

yapcakları işin... XXXXXXX.... :D
Riza lodos Turkgucu21

kişi bu mesajı beğendi.

Ogguz Ogguz webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Eskilerden ~
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 33 / 34
  • Ticaret 15, (%100)
Bu isim fakedir, büyük ihtimal.

R10, İyinet, Wmaracı ; Oğuz , Başka kullanıcı adım yoktur.

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)

sercan1097 adlı üyeden alıntı

işini iyi yapan mı :D

full özgün sitemi bile kabul etmediler...

yapcakları işin... XXXXXXX.... :D

benide kabul etmiyorlar , hiç de girmek için heves etmiyorum bu konudan sonra :D

1337

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)
Yıllardır böyle durum Türkiye kategorisinde. Ama birebir kendini deşifre etmesine şaşırdım. Çünkü yıllardır aynı sistemle çalışıyorlar. 100 - 150 TL karşılığında profesyonel olarak siteniz dmoz'a eklenir diyen firmalar vardır. Bu firmalar parayı alır editöre verir ve bir kesinti yapar kendine. Denemek istersen, dmoza bir site ekle, site açıklamasına not düş (kaç paraysa verelim hacı diye) hemen geri dönüyorlar:) ve gönüllülüğün bittiği an..
melankolia Bipixel GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)

Komser adlı üyeden alıntı

Bu isim fakedir, büyük ihtimal.

yoo gayet ciddi. Ödeme için de misli.com dan bir hesap verdi. 75 TL'ye düştü en son.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al