wmaraci reklam

Alexa Hilesi Diye Bişi Yoktur Diyenler! Toplanın Hele Bakım

23 Mesajlar 6.837 Okunma
wmaraci reklam

seyircikedi seyircikedi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / K
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 25 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

noktanoktam adlı üyeden alıntı

dünya devleri hile yaptığı için mi önde peki ? ikinci cümlenizde söylediğiniz gibi internet sektörüne geç girdik diye. Ama geç girildiği için geride olmak sadece bazı durumlarda söz konusu olabilir. İçeriğiniz gayet güzel yararlı bilgiler sunup ve tasarımınız da kendinize özgü oldu mu zaten bu değer otomatik düşecektir. Bu konuda yine herkes hile yaparsa sıralamadaki yetersiz siteler veya kalitesiz siteler burayı çöplükten başka bir şeye dönüştürmeyecektir.

Ortamda bir sürü ''çöp site'' olduğu için bunca site arasında siteler görünmediğinden Alexa'nın yüksek olduğu konusunda arkadaşa katılıyorum. Hangi yararlı bilgiyi nerede tanıtıp böyle bir sitenin olduğunu insanlara duyuracaksınız ve sitenizi tanıyacaklar onu merak ettim. Facebook, Twitter diyecekseniz boşuna yorulmayın, çünkü Facebook artık link paylaşırken kısıtlama getiriyor. Twitter deseniz akışı hızlı olduğundan linkler genelde tıklanmıyor, üstelik Twitter'da takipçi artırmak da zor. Gazetelere tam sayfa ilan mı verelim, siz yararlı bilgilerinizi bir yerde paylaşıp sitenizi tanıtıyorsanız bize de bilgi verin. Yanlış anlamayın terslik diye söylemiyorum cidden merak ettim

wmaraci
reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

seyircikedi adlı üyeden alıntı

Ortamda bir sürü ''çöp site'' olduğu için bunca site arasında siteler görünmediğinden Alexa'nın yüksek olduğu konusunda arkadaşa katılıyorum. Hangi yararlı bilgiyi nerede tanıtıp böyle bir sitenin olduğunu insanlara duyuracaksınız ve sitenizi tanıyacaklar onu merak ettim. Facebook, Twitter diyecekseniz boşuna yorulmayın, çünkü Facebook artık link paylaşırken kısıtlama getiriyor. Twitter deseniz akışı hızlı olduğundan linkler genelde tıklanmıyor, üstelik Twitter'da takipçi artırmak da zor. Gazetelere tam sayfa ilan mı verelim, siz yararlı bilgilerinizi bir yerde paylaşıp sitenizi tanıtıyorsanız bize de bilgi verin. Yanlış anlamayın terslik diye söylemiyorum cidden merak ettim

Olayı geniş açıyla ele alayım. Hangi yararlı bilgiyi tanıtma konusundan başlayayım.Yararlı bilgi anlayışını bilmek gerekir önce insanların.Genelde blog sahipleri yararlı bilgi yerine palavra sıkma yöntemine çok gittikleri için bu bir işe yaramıyor.Facebook çok sık kullandığım sosyal medyadan değildir. Twitter'da da sitemi çok yayınlamam.Takipçi artırma konusunda ise özgünlük burada da geçerli. Güzel olanlar her zaman takip ediliyor.Gazetede ilan verme konusu abez kaçar tabiki. Paranız yetiyosa verin ama.İmleme diye birşey var değil mi ? Bir de konuk yazarlık diye birşey var. Mimleme var bir de. Eğer bunları kullanırsanız zaten er yada geç keşfedilmeyi bekleyen blogunuz olur.

Teamtofas.com

rohirrim rohirrim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** F**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 42 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Bu sitedek ilk mesajım :) bugün ilgimi çeken bir şey oldu paylaşmak istedim... autosurf sitelerinden birisinde Türkiye'nin önde gelen bir pc alış veriş sitesini gördüm... site kurallarını bilmediğim için isim vermiyorum...

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al