Öncelikle merhaba, artık hosting devrinin kapandığı kanısındayım çünkü kimse cpu sorunuyla bandwidth sorunuyla uğraşmak istemiyor.Bunda da sonuna kadar haklılar çünkü devir o devir değil.

İlk olarak CloudServer olayına ufak bir açıklama ile aydınlık getirmek istiyorum:

Kimse size iyi bir firmanın cloud sunucusunun sağladığı performansı sağlayamaz, sağlayabilirim diyen yalan söyler. Peki nedir bu Cloud Sunucu. Birbirinden farklı ve birbirinden performanslı 100lerce dedicated sunucu düşünün ve bu sunucuların hepsinin gücünün birleştiğini, tek bir sunucu gibi faaliyet gösterdiğini. İşte cloud sunucu tam olarak böyle birşey.

Benim nazarımda bu işi en iyi yapan firmalardan biridir DigitalOcean bu bağlamda elimde bulunan balanslı digitalocean hesaplarını satıyorum. Hesapları alıp sorunsuzca kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce wmaraci üzerinden 50'ye yakın hesap satışı tarafımca yapılmış ve müşterilerin memnuniyeti herzaman en üstte tutulmuştur.

Hesap Stoğu:1
60$ balanslı yeni aktif edilmiş, kimlik doğrulaması yapılmış hesap: 60 TL dir.

Kod Stoğu:0
Ayrıca: Sadece yeni hesaplarda aktif edebileceğiniz
50$ lık promosyon kodunu 20 TL ye alabilirsiniz.

Bilinmesi gerekenler:
1-) Hesap dilediğiniz mail adresine tanımlanır ve kendi mailiniz ve kendi belirlediğiniz şifre ile girip anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Aldığınız hesap içerisindeki balansın geçerlilik süresi 12 Ay dır.

2-) 50$ lık promosyon kodlarının süresi yoktur, yalnızca yeni hesaplarda aktif edilebilir.

Ödeme Yöntemleri: İşbankası-Enpara-ZiraatBankası-Paypal

İlave olarak istediğiniz sunucu yapılandırmasını ücreti mukabilinde gerçekleştirebilirim.

Bazı referanslar:

Win adlı üyeden alıntı

Balanslı hesap satın alınmıştır güvenilir bir arkadaşımız.

Doruk adlı üyeden alıntı

Bu arada, değerleri paylaşmadan edemeyeceğim. Maşallah deyin :)

Madebodom adlı üyeden alıntı

Ahmet bey tarafından kurulum gerçekleştirildi. Mükemmel bir hıza sahip şuanda sitem. Değerleri ise şöyle;