wmaraci reklam

Hukuka Aykırılık Bildirimi

WM Aracı, hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

WM Aracı, 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun" kapsamında BTK onaylı yer sağlayıcıdır.

Kanunun 5. maddesi gereği WM Aracı, kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içerikleri kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Yine aynı kanunun 8. ve 9. maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlü olmakla birlikte "UYAR ve KALDIR" yöntemini benimsemiştir.

Hukuka aykırı olduğunu tespit ettiğiniz içeriği, detaylarıyla birlikte https://wmaraci.com/iletisim sayfasından veya mail olarak iletisim@wmaraci.com 'a bildirebilirsiniz. En kısa sürede incelenip dönüş yapılacaktır.

5651 numaralı kanuna ait tüm maddelere ve 23 Mayıs 2007 tarihli resmi gazete yayınına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al