wmaraci reklam

Teslimat ve İade

Teslimat

Aldığınız premium üyelik ödeme işlemi gerçekleştikten hemen sonra otomatik olarak aktif edilmektedir. Otomatik aktif edilme konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilir ve sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Aldığınız premium üyeliğin özelliklerini ve detaylarını "Hesap Özetim" sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Değişim ve İade

Alınan premium üyelikte bir alt pakete düşürme yapılmaz. Bir üst pakete geçişte ise alt paketten kalan günler, üst paketin fiyatına oranla çevirim yapılır ve hesaba eklenir.

Üyelik tahsis edildiği andan itibaren iade talep edilemez.

Premium Üyelik Sözleşmesi:

1-) Alınan premium üyelikler WM Aracı'na sponsorluk maksadı taşır.

2-) Premium üyelikler ile üyelerimiz araçlardan çeşitli özel araçlara erişme imkanı kazanır ve araçlardan hizmet alırlar. Forumdan verilen özellikler/ayrıcalıklar hediye amaçlıdır.

3-) WM Aracı forumlarından uzaklaştırılan bir premium üye araçlardan aldığı hizmeti kullanmaya devam edebilir. İsterse hizmetini / premium üyeliğini uzatabilir.

4-) Alınan premium üyeliklerde hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz. Bu yüzden üyelik planlarını ve sözleşmeyi dikkatlice okuyup, kendinize en uygun paketi alınız.

5-) Düşük bir paket alan üye isterse paketini yükseltebilir. Ancak önceki paketinden kalan gün sayısına göre para iadesi yapılmaz.

6-) Bir premium hesabı bir kişi kullanabilir. Birden fazla kullanım halinde veya hesap paylaşımı durumunda forum üyeliğiniz ve premium hesabınız durdurulur.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al