Demeley adlı üyeden alıntı

Değerli hocam sorun şu dağda olan bir takım (özür diliyorum ) kahpe var hain var bunlar PKK ya bağlı zaten PKK dış ülkelerden güç alan bir yapılanma ve öyle bir büyüdü ki bir parti gibi gençlik kolları saldırı kolları adamların istihbarat kolları var hocam .. PKK kürt halkını kendine çekiyor zulümlerle tehditler HATA ŞURADA boyun eğersen sonuçlarına katlanırsın.. Diyorlar ki aynısı sana yapılsa ne yaparsın lafa gelince ÖNCE VATAN MİLLET, SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR demiyormusunuz o zaman size tehdit yapan size şantaj yapan o pkkya karşı devletle çalışacaksın askerine polisine sahip olacaksın mücadele edeceksin. PKK Kürt halkını ele geçiriyor ve devleti kendi milletiyle korkutuyor. Şayet Türk halkı ( çerkes, laz, avşar, kürt türk neyse) elele verse gerçekten kürt halkıda vatanına sahip çıksa ortada hiçbirşey kalmaz. HDP için konuşmaya gerek yok salak olmayan o partinin PKK olduğunu çok iyi bilir

Bizi vatan haini ilan eden vatandaş bu yazımı oku bakalım aynaya bakıp acaba benmiyim vatan haini diyeceksin.
Ben her zaman şunu söyledim yine söylüyorum. Eğer bu ülkede sosyal devlet kurulmuş olsaydı, zengin fakir arasındaki uçurum olmamış olsaydı, doğu ile batı aynı anda kalkındırılmış olsaydı, Atatürk'ün kalkınma politikaları rafa kaldırılıp Kürt ağanın ve törenin eline teslim edilmemiş olsaydı, anadolu, patronun, beyin kölesi yapılmamış olsaydı, köy enstitüleri kapatılmayıp, yurdun en ücra köşelerinde bile akıllı, üretken insanlar gönderiliyor, köylü kalkındırılıyor olsaydı, çiftçi topraksız, işçi işsiz, öğrenci okulsuz bırakılmamış olsaydı, devletin her başına geçen servet sahibi olmamış olsaydı, yandaş kayırma olmamış olsaydı bu ülkede ne fakirlik, ne bölünme, ne pkk, ne terör, ne de faşizm olurdu. Herkes mutlu, bilimle teknolojiyle uğraşır, fakirlik olmaz, üniversiteliler işsiz, köylüler topraksız kalmazdı. Ve şuan kimse birbirini terörizm le suçlamaz herkes ya işiyle, ya sanatıyla, yada hobisiyle uğraşır olurdu.