fatihclkl adlı üyeden alıntı

darkthepro Aciz bir insan olsaydım zaten tepki göstermezdim.Bende senin gibi haberleri takip edebiliyorum:) Farkındaysan yazdıklarına yalan ve ya sallıyorsun demedim.Bu durumda bile kendi memleketini yerden yere vurup,rusya yandaşlığı yapman gerçekten çok rahatsız edici.Bundan dolayı tepkimi koydum.Gelipte insanların senin düşüncelerinle uyuşmayan sözlerine sen yanlışsın,sen böylesin demen hoş değil ki zaten "kendi doğrularınla yaşa" diye bir ibare söyledim.Kanıt olayını gelirsek ben sana hiç birşeyi kanıtlayamam.Sana ne kadar anlatsam boş gelir.

40 alimi bir delille yendim, 1 cahili 40 delille yenemedim. (İmam Şafii)

Memleketi yerden yere vurmakla alakası yok, dış güçlerin baskısı altında kalınıp yapılmış bir şey zararlı kim Türkiye turizm azalacak, dışa sattığın ürün azalacak, nükleer santral , doğal gaz , adamların ülkesindeki şirketlerimiz, Türkler olmak üzere adamlarla projelerin var adam sana daha pahalıya satacak yada kim bilir neler yapacak yanında bırakmaz, biz de hala onlar kaybeder diye düşünüyoruz adam etini sütünü avrupa ülkesindende alabilir niye bizden alıyo çünkü hem komşu hemde çıkarlar var tamam adamların sınıra girmesine iyi demiyorum fakat adamlar orada işid için duruyordu radar izine baktığınızda direk ülkeye bir saldırı yok, zamanında adamlar sana yardım etmiş he kötü tarafları var mı var ama etrafında zor zamanında yardım isteyeceğin bir dost yok zannetmeyin ki zamanı gelince nato, amerika yardıma koşacak benim düşüncelerime uyuşmayan insanlara sen yanlışsın dediğim bir şey yok sözleri çarpıtmayın tartışma olarak ben düşnücemi söylerim karşıdaki düşünceyi çürütürüm , tartışmanın olayı budur ki olaya gerçekçi bakmak her yönünden bakmak, nesnel olmak mı suç? ayrıca belki ben Rusya ile müttefiki düşünen bir insanım, yada belki Türkiyede yaşayan bir Rus'um, belki hristiyan belki müslümanım yorumlarda ırkımı ve dine yönelik göndermeler yapmazsanız sevirim