Arkadaşlar bildiğiniz gibi woocommerce'de seçenekli ürün oluşturduğunuzda, ürün sayfasında en düşük ve en yüksek fiyat birlikte görünür.Örnek: "150TL-860TL" gibi.

Uzun aramalar ve uğraşlardan sonra, ürünün tek başına en düşük fiyat ile gösterilmesi konusunda elime şöyle bir kod geçti. Bu kodu functions.php dosyasına eklediğinizde, çözüleceği yazıyor:

// İndirimli Fiyatları Gizleme
add_filter( 'woocommerce_variable_sale_price_html', 'wc_wc20_variation_price_format', 10, 2 );
add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'wc_wc20_variation_price_format', 10, 2 );
function wc_wc20_variation_price_format( $price, $product ) {
// Main Price
$prices = array( $product->get_variation_price( 'min', true ), $product->get_variation_price( 'max', true ) );
$price = $prices[0] !== $prices[1] ? sprintf( __( '%1$s', 'woocommerce' ), wc_price( $prices[0] ) ) : wc_price( $prices[0] );
// Sale Price
$prices = array( $product->get_variation_regular_price( 'min', true ), $product->get_variation_regular_price( 'max', true ) );
sort( $prices );
$saleprice = $prices[0] !== $prices[1] ? sprintf( __( '%1$s', 'woocommerce' ), wc_price( $prices[0] ) ) : wc_price( $prices[0] );

if ( $price !== $saleprice ) {
$price = '' . $saleprice . ' ' . $price . '';
}
return $price;
}

Ben bu kodu "STOREFRONT" isimli temada denedim. Oldu. Düşük fiyatı gösteriyor. Ama "PORTO" isimli temada denedim, buradaki şekliyle fiyat 0,00 olarak çıkıyor.
$price = $prices[1] ve wc_price( $prices[1] alanlarındaki 0'ları 1 yaparsam, en yüksek fiyatı gösteriyor. 3-4 gündür uğraşıyorum, bir türlü en düşük fiyatı göstermesini sağlayamadım.

Bir yardımsever bana yardım edebilir mi ? Temada mı uyumsuzluk vardır ? Yoksa başka bir çözümü var mıdır ?

Cevaplarınız bekliyorum. Teşekkürler

Ek Olarak: Arkadaşlar... N'ooolur yardım edin... Bu kadar usta webmaster arasında yok mu bana bir omuz verecek ?