solotürk adlı üyeden alıntı

blogum

hakkımızda ve iletişim kısımlarını düzenleyip, güzel şeyler kısmını kaldırıp başvursam?

Hocam temanız ne yazık ki giriş portal sistemi gibi duruyor daha farklı bir tema seçmelisiniz.

Ek Olarak:

34numara adlı üyeden alıntı

Bu siteye alabilirmiyim sizce. Şuana kadar tek başvuru yaptım red yedim

Red sebebi

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
• Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
• Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Hocam güzel bir logo ve içeriğinizi dolu gösteren bir tema ayrıca içerik resimlerinizin öne çıkan görsellerini yazılı materyal kullanmayın canlı bir renk olsun.

Ek Olarak:

integrated10 adlı üyeden alıntı

www.pratikhanimlar.com
Üstadım benim site için de birşeyler dersen sevinirim...
Tek eksigi makalelerin az olması mı?

Makaleleriniz şuan çok az, yemek tarifi de olsa yazıları uzatın dolu dolu gösteriniz.

Ek Olarak:

amatoryus adlı üyeden alıntı

Hocam site hakkında ne düşnüyorsunuz adsense gelecek var mı SİTE

Hocam böyle yapmak yerine şarkı sözleri sitesi haline getirirseniz şansınız daha yüksek olacaktır.

Ek Olarak:

berkaycatak adlı üyeden alıntı

Bqloo.com beklemedeyim :)

İçeriklerinizi listeliyorsunuz ancak liste önce uzun bir yazı girmiyorsunuz. Ne yazık ki bu şekilde zor :(

Ek Olarak:

fyurdakulblog adlı üyeden alıntı

benim eksiklerimi de söylerseniz sevinirim. http://technosfer.com

Makalelerinizde resim ve kalın yazı ayrıca H1 etiketlerini kullanalım. Onun dışında gayet iyi

Ek Olarak:

Sourtimes adlı üyeden alıntı

tebrik ederim, düşünmeniz bile büyük bir özveri.

Ben teşekkür ederim hocam elimden geleni yapmaya çalışıyorum. ;)