Alan Adı:

SATILDI

Bitiş Tarihi: 24 Mayıs 2018
Registar: GoDaddy
Minimum Fiyat: 50 TL
Özel Notlar: İddia Siteleri İçin Eşsiz Bir Alan Adı. Fiyat olarak daha yüksek veren alır.

Alan Adı:

Minimum Fiyat: Teklif Usulü
Özel Notlar: Haber Sitesi Sahipleri Kaliteyi Hemen Anlayacaktır. Fiyat olarak daha yüksek veren alır.

Alan Adı:

Minimum Fiyat: Teklif Usulü
Özel Notlar: Nokta atışlı anahtar kelime domainidir. Kendim de kullansam oldukça iyi yerlere geleceğini bildiğim için yüksek fiyat istiyorum satılmazsa kendim kullanacağım. Fiyat olarak daha yüksek veren alır.

Alan Adı:

Bitiş Tarihi: 4 Haziran 2018
Özel Notlar: Finans alanında aldığım 4 eşsiz alan adından birisi. Finans alanındaki siteler için anahtar kelime olacak diye uzun uzaya alan adları ile kıyaslanmaz. Açılımı ''Borsa Türkiye Cumhuriyeti''.Fiyat olarak daha yüksek veren alır.

Alan Adı:

Özel Notlar: Finans alanında aldığım 4 eşsiz alan adından birisi. Finans alanındaki siteler için anahtar kelime olacak diye uzun uzaya alan adları ile kıyaslanmaz. Açılımı ''Finans Türkiye Cumhuriyeti''. Fiyat olarak daha yüksek veren alır.

Alan Adı:

Özel Notlar: Finans alanında aldığım 4 eşsiz alan adından birisi. Finans alanındaki siteler için anahtar kelime olacak diye uzun uzaya alan adları ile kıyaslanmaz. Açılımı ''Türkiye Borsa''. Fiyat olarak daha yüksek veren alır.

İletişim : muhammedarslantas58@gmail.com

İlan Multi'dir.