Cartoon PNG Set 1 ‘i tozlu grafik arşivimden çıkartmanın zamanı gelmiş de geçiyor bile. Yeğenim için bir kaç slaytta kullanmıştım ve çok hoşuna gitmişti 🙂

Yine bir watercolor tekniği ile çizgi film karakterlerinin şekillendirilmiş ve şeffaf arka plan ile sunulmuş. Günümüzde bir grafik oluşturmak bir hayli kolaylaştı. Ve Grafikrin sizlere böyle kaynaklar sunuyorken kullanmamak gerçekten çok büyük ayıp 🙂

Domuzcukların, fil dostumuzun ve teknolojik robot arkadaşımızın bizlere eşlik ettiği bu kaynaklardan ücretsiz yararlanarak sizlerde bir çalışma oluşturun ve bizlerle paylaşın!

İlk olarak ben paylaşıyorum :)

Sulu boya çalışmaları klasik bir tekniktir ve 2 karakterimiz sulu boya ile çalışılmış. Ee bir de son model teknolojik bir robotumuz var, nasıl yapacağız peki? Diye düşünürken aklıma geldi. Girdim hemen google ‘a ve bir adet sulu boya tablo görseli buldum. Bunu süslemek için bir de teknolojiyi anımsatan metal bir çerçeve buldum. Bu iki kaynağı birleştirdikten sonra hikayemi yazdım; 2049 yıllarında ki çocukluğun, bastırılmış robotik çizgi filmlerine dayanamayıp güle oynaya izlediğimiz karakterlerin tozlu raflardan çıkmaya çalışmasına şaşıran ve korkan robotik çizgi karakterler 🙂 🙂

www.grafikrin.com