Arkadaşlar garip bir problem ile karşı karşıyayım ticket açıp destek de aldım istatiskler de problemler vardı saat ve zaman ayarların da da o problemi giderdiler ancak üyelik tarihi forumu açtığımız tarih olan 10 ekim 2018 olarak görüntülenmiyor ve veritabanına müdehalenin imkansız olduğunu söylemişler gelen ticket cevabında

özetle şuan forumum da ekim 10 2017den 26 şubat 2018 e kadar 2005 üye mevcut bu üyelerin lisans alıp taşıma güncelleme işlemini tamamladıkdan sonra tahminimce ve gördüğüm 1750 tanesi 21 şubat 2018 olarak görünmekte geriye kalan yani dün ondan önceki gün bugün üye olanlar var olduğu tarih olarak doğru birşekilde görüntülenmekte örnek bu gece üye oldum katılım 20 dakika önce diyor ben ve admin moderator arkadaşlarım dahil xenforo 2.0.2 güncelleme işlemine kadar mevcut olan üyeler 21 şubat 2018 tarihinde üye olmuş görünüyor

Admin paneline girdiğimde kendi profilim 10 ekim 2017 olarak düzgün görüntülenmekte ve diğer üye ve arkadaşlarımın ki de ancak forum ana sayfasında profilllerde 21 şubat 2018 görünüyor bunu aşmanın bir yolu çözümü varmıdır yoksa gerçekten imkansız mı ?