adm34 adlı üyeden alıntı

Daha önce de konunuza yorum yapmıştım fikrim yine aynı butikelbise.com ve finanskop.net'i projelendirip satmanız daha mantıklı olur. Domain satış piyasası ölüyor mu sorusundan ziyade domain satın alanların %70 i (tahmini) daha kısa veya markalaştırabilecekleri alan adlarını satın alıyorlar. Butikelbise.com'un içerisine bir e ticaret tarzı site kurup, 1 sene sonunda siteyi komple satmayı düşünebilirsiniz. veya aynı şekilde finanskop için ucuz yollu veya ücretsiz bir script atıp 1-2 sene sonunda satarsanız tek alan adından elde ettiğini gelirden fazlasını elde edersiniz. Elimde 60 dan fazla alan adı var, site de belki 100'lerce 1000'lerce domaini olan arkadaşlar var sorun hepsi aynı dertten muzdariptir. deneme olsun diye elimdeki bir kaç alan adını satışa koymuştum(açık arttırma ile) teklif dahi gelmedi maalesef :). Ama gözlemlerime göre site satışları bir nebze olsun daha aktif.
Bol kazançlar

Haklısınız hocam ama bir yıl bekleyecek durum yok. Olsa kurar beklerim. Bu dediginiz islemleri 1 aylık bir süre zarfına sıgdirarak yaparim ama o siteler ilede kim ilgilenir bilmiyorum.