Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 04 Temmuz 2018, 21:38
SametTEKE Adlı Üyenin Avatarı
SametTEKE SametTEKE şuan çevrimiçidir.
WM Aracı
 
Üyelik Tarihi: 25 Ekim 2016
Cinsiyet: Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad:
Mesajlar: 1.540
Beğeniler: 650 / 906
Ticaret: 4, 100%
Tekrardan merhabalar, arama motorlarıyla içli dışlı olan biriyim. Forumdaki mesajlarımdan da anlayabileceğiniz üzere SEO konusunda profesyonel denilecek kadar bilgiye sahibim. İlerleyen günlerde bu forumdaki arkadaşlara SEO hizmeti vermeye başlamak istiyorum. Bu nedenle hem referans olması açısından, hem de birkaç arkadaşa faydalı olması açısından böyle bir etkinlik düzenlemek istedim. Şartlarım aşağıdaki gibidir.

1. Her yarışmacı sadece bir site ile çekilişe katılabilmektedir.
2. Katılım sayısına göre 1 veya 2-3 kişiye SEO hizmeti vereceğim.
3. Çekiliş listesine adınızı yazdırmak için gerçekten emek verdiğiniz ve bir hedef kelimeniz olan sitenizi yazmanız gerekmektedir. Her telden tarzı siteler kabul edilmemektedir.
4. Çekilişe katılmak için konunun altına Katılıyorum yazdıktan sonra site adresinizi ve bir adet anahtar kelimenizi PM ile bana ulaştırabilirsiniz.
5. Çekilişe sadece kendinize ait olan sitelerle katılabilirsiniz. Ayrıca bu hizmeti ücretsiz vereceğim için oto kiralama, nakliyat gibi siteleri kabul etmiyorum.
6. Bu çekiliş sonucunda ücretsiz hizmet vereceğim için rekabeti yüksek kelimeler için çekilişe katılma hakkı tanınmayacaktır. Çekilişe kabul etmeme hakkım saklıdır.
7. Çekiliş katılımları 6 Temmuz Cuma 23:59'da bitecektir.

Lütfen katılıyorum yazdıktan sonra site.com , anahtar kelime şeklinde PM atın arkadaşlar. Her tür siteyi kabul etmediğim için listeye eklemeden önce anahtar kelimenizin rekabetini incelemem gerekmektedir. Yukarıda da belirttiğim gibi oto kiralama, nakliyat, tesisatçı tarzı kazanç odaklı siteleri kabul etmiyorum!

Yazdığınız anahtar kelimede siteniz en azından ilk 5 sayfada bulunursa iyi olur. Sonuçta ücretsiz bir hizmet veriyorum beni de düşünün arkadaşlar

Katılımı onaylananlar:
Stores
sgportal
kozlunet
ümitünal
worldww
tasarti
ramazayn
otto8823
ByFataLTR


KAZANAN: https://youtu.be/n-31Qir8Iu4

sgportal çekilişi kazanmıştır. Çekiliş videosunu yukarıdaki linkten izleyebilirsiniz. Yedek talihli arkadaşımız da ramazayn olmuştur. Kendilerini tebrik ediyorum.
Konu SametTEKE tarafından (07 Temmuz 2018, 14:19 ) değiştirilmiştir.