Merhaba,

Öncelikle konuyu hangi bölümde soracağımı bilemedim. Yanlış ise lütfen uyarınız.

Arkadaşlar yeni başladığım e-ticaret projemde bazı aklıma takılanları sizler ile birlikte çözümlemek istiyorum. ve yeni başlayacak olanlara da belki araştırırken ışık olıur.

Bizim Şahıs firması olarak mantar çiftliğimiz var. Faaliyet belgesine Diğer sektörler hakkında online işlemleri de yapabilir. ibaresi eklettirdik. örneğin tekstil. Buraya kadar herşey tamam

işlemler HomeOffice olarak yapılacak
Site kuruldu.
İyzico pos entegre edildi.
Ürünler alınıp stok oluşturuldu. Siteye yerleştirildi.
Site Akktif satışa başlayabilir halde şu anda
Fatura Koçan ile kesiliyor. Online ortam da herhangi bir kesim işlemi yapılmıyor.

iş buradan sonra başlıyor.

1)Faturayı online ortamda kesmek için ne yapmak gerekiyor.
2)paraşüt gibi online uygulamaları kullanmak gerekir mi?
3)Fiziksel olarak daha kurumsal anlamda faturayı el ile kesmek yerine fatura kesme cihazı gibi birşey var mı veya direk yazıcından mı çıkarıyorsunuz?
4)Tavsiye edebileceğiniz veya kullandığınız uygun fiyatlı yazıcı var mı?
5)Ürünlerin XML olarak dışarıya verilmesi durumunda XML verdiğimiz firma kendi faturası ile ürünlerin müşteriye teslim edilmesini istemektedir. Bu sebeple önce fatura bize gönderilecek mail ortamında sonra çıktı alınıp ürün ile birlikte müşteriye gönderilecek

Kullandığım alt yapı wordpress woocommerce

Belki bu işi yapanlar varsa biraz amatör gelmiş olabilir sorularım bilemiyorum. Yardımcı olursanız aydınlanmış ve işimizi kolaylaştırmış oluruz. Teşekkür ederim