Merhaba,

Hiçbir şekilde hile yok üzgünüm. Eğer merakını gidermek istiyorsan hizmet alır sonucu görürsün, minimum 30 gün maksimum 45 günde web siteniz istediğiniz sıraya gelir :)

Bu sistem için yazılımı ben geliştirdim, buna uygun sunucuları da yine ben kurdum...

Alexa kimseye iframe kodu vermiyor, o kodu iframe içinde yerleştirince de bir işe yaramıyor, öyle olsa herkes bunu yapardı. :)

Hit sitenize gidiyor ama oradan Alexa'ya yönleniyor ve bunu Google analitik ile göremiyorsunuz diyeceğim kafanız iyice karışacak.

Sistem sorunsuz, bu kadar dert etmeyin, bu güne kadar kimse BAN yemedi.

Öyle olsa hizmet alanlar devam edermi her ay ücret ödemeye :)

RAZADOR adlı üyeden alıntı

Merakımı mahsur görün. Alexa sunucularına gidecek derken işin içerisinde bir hile var diyeceğim ayrıca alexa sunucularına göndermek hit derken bu kısımıda anlamış değilim alexa sunucularına nasıl olurda hit gönderirsiniz :) hadi gönderdiniz siteye nasıl katkı sağlıyor siteye gitmeyen hit alexa için bir değeri yoktur. Eğer ki alexanın verdiği iframeyi bir siteye yerleştirip satışını yapıyorsanız ozaman siteyi banlanmaktan daha beter duruma sokabilirsiniz bu konularda aydınlatırsanız müşteriler aydınlanırlar bu konularda.