Merhaba Wmaracı. Yaklaşık 2 yıldır gerek Adsense ile olsun gerek satış ortaklığı ile olsun web sitesi aracılığıyla para kazanmak için araştırmalar ve çalışmalar yapıyorum. Bu süreçte çok uğraştım uykusuz gecelerim oldu. Birçok kişiden hizmet de satın aldım. Çoğu çöp çıktı ama hepsinden Allah a şükür küçük de olsa bir şeyler öğrendim.

Son 1 aydır 1 websitesi üzerinde çalışıyorum ve şükürler olsun tutturmayı başardım. Raporlar yukarıda zaten, oradan inceleyebilirsiniz.

Şimdi sizlere aynı yolla Adsense üzerinden para kazandırmak için site hizmeti vermek istiyorum.

BU SITE HIZMETI ŞIMDILIK TÜRKÇE OLACAK - ILERIDE INGILIZCE DE HIZMET VERECEĞIM INŞALLAH

Verdiğim Bu Hizmette;

[FONT="Times New Roman"]Hedefimiz 2,5 ay - 3,5 ay döneminde en az 75 ₺ kazanmak
Yani 1 Ocak'ta açılan bir siteyle 15 Mart - 15 Nisan arasında en az 75 ₺ kazanmak
Benim size dediklerimi harfi harfine uygulayıp da eğer kazanamazsanız tekrardan bir çalışma yapıyoruz

Size Neyin Garantisini Veriyorum???

ASLA VE ASLA GELİR GARANTİSİ VERMİYORUM!
ADSENSE ALMA GARANTİSİ VERİYORUM!

Burada Olay Nasıl İşliyor?

1- Siz bana aklınızdaki sektörü veya kelimeyi söylüyorsunuz ve ben uygun olup olmadığını size söylüyorum. Eğer uygunsa o sektörü veya kelimeyi seçip çalışmalara başlıyorum

2- Sitenizi mümkün olduğu kadar kısa sürede sizin için hazırlıyorum. Sonrasında;

3- Size konuyla alakalı en az 60 adet başlık çıkarıyorum. Bu başlıklar tamamen analiz edilmiş başlıklar oluyor

4- Bu başlıklarla alakalı benim size söylediğim tarzda makaleler hazırlatıyorsunuz veya hazırlıyorsunuz. Sonra bunları hazırladığım sitenize benim size söylediğim şekilde ekliyorsunuz

Ek Olarak;

Sitenize 3 ay boyunca bedavadan tanıtım yapıyorum
Facebookta nasıl sayfa kasacağınızı ve bu sayfadan nasıl hit çekeceğinizi ve bu sayede gelir elde edeceğinizi öğretiyorum.
FORUMLARDA ÜCRETLİ OLARAK YAPILAN ADSENSE YERLEŞİMİNİ(75-100₺) BEDAVAYA YAPIYORUM

Sitenizin İçinde Neler Olacak?

1- Tema hızlı ve sade olacak. Ücretsiz olacak. Eğer ücretli isterseniz bu konuda konuşmamız gerekiyor. Ancak şunu belirtmek istiyorum: TEMANIN ÖNEMİ NEREDEYSE SIFIR
2- Sitenizin bütün ayarları (hızlandırma, İç SEO, görsel ayarlar) yapılacak
3- Bazı gerekli eklentiler kurulacak

ÖNEMLI

HOST VE DOMAINI SIZIN ALMANIZ GEREKIYOR - ZIRA SONRADAN DEVIR VS UĞRAŞMAK VE UĞRAŞTIRMAK ISTEMIYORUM

[/FONT]

ÜCRETLENDIRME

[FONT="Times New Roman"]Yukarıda bahsettiğim her şey sadece

150 ₺

[/FONT]