veridyeni önermeyin Windows için adamlar satmıyoruz niye oraya zaman harcayalım diyor destek taleplerinde bakın bana yazılan destek talebinden kısa bir bölüm;

"Dolayısıyla, bir şirket satışlarının çoğunluğunu Linux tabanlı sunucular üzerine gerçekleştiriyorsa, Windows tabanlı sunucu kullanımı az ise (bunun satış yapıp yapamama ile ilgisi bulunmamakta, tamamen arz/talep eğrisiyle belirlenen bir durumdur) ekstra ve yüksek ücrete tabii tutulan bir bileşenin sunucuya kurulması mümkün olmayabilir."

burada bahsettiği bileşende asp upload,jpeg bileşeni yani milyon dolarlık yazılımlar değil yıllardır windows hizmetlerinde bulunan bileşenler zaten alternatifi bile yok gibi klasik aspde asp.net değişebilir bu konuda bir şey demiyorum.

adamlar windows bileşenlerini bile kurmaya yanaşmıyor iken neyine windows paket alacaksınız.Sorun çıksa paranı al git diyorlar zaten bu konuda çok iyiler baktın sorun var hemen para iadesi yapıyorlar.

Firmayı kötülemiyorum çok iyi bir firma ama windows konusunda çok nazlılar sorun olur çözemesiniz kalırsınız orada.