1 Adet Ram: 4096MB DDR3 Ram özellikli servis alınmıştır. 1 Haftalık gözlemden sonra geri dönüş yapacağım.
Güncelleme
Hizmeti kullanamadım benden kaynaklanan bir sorundan ötürü. Önemli eklentilerimden biri sunucular arası taşımada sıkıntı çıkardı. Onun haricinde, sunucu hizmeti alanında müşterisine bu kadar değer veren bir firma daha önce görmemiştim. Gece saat 02:30 dan 04:30 'a kadar canlı destek verdiler. Bitmek bilmeyen sorularımı gayet anlaşılır bir şekilde cevapladılar. Üstelik arkadaş bazı yerlerde benim yapamadığım daha doğrusu beceremediğim değişiklikleri bizzat kendisi yaptı. Sunucu hizmeti almak isteyenlerin kesinlikle bu firmadan şaşmamasını öneririm. Hizmet kalitesi 10/10.
Güncelleme 2

Hizmetlerini kullanmayacağımı bildirdikten sonra, sebebini öğrenip yapmak zorunda olmadıkları halde (forumda çoğu arkadaşın ücretli olarak yaptığı) sorunun nereden kaynaklandığını bulup çözdüler. Modülleri onardılar ve sitemi sorunsuz çalışır halde bana teslim ettiler. Şuanda sitemi onların alt yapılarında barındırıyorum. Hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet alıyorum + en ufak sorunda hızlı ve etkili yardım alıyorum.