dogubaklaci adlı üyeden alıntı

Ekonomi haberleri veya finans haberleri anahtar kelimelerinin aranma hacmi ve rekabet malum ilk sayfaya çıkmak çok zorlar mı ��

Sıradan başlıklar ile ilerlememek gerek. Zira sektörde benim bile geçemedim siteler mevcut. Blok zinciri kurarak ana sitelerini (7 adet ana site) tepede çakılı kalmış vaziyette. Bu nedenle alt kelimeler ile gidilmesi gerekiyor.

sworks adlı üyeden alıntı

Bilgiyi ücret dahilinde bile pek fazla göremiyoruz artık maalesef :)

*** ve WMAracı üzerinde sunucu konusunda uzman olan 3 farklı kişiye sorunumu anlattım ve ücretli yardım talep ettim. 80-200 adet %100 olumlu ticaret puanına sahip kişilerdi.

Sorunu anlatmadan önce bir hayli ilgili yaklaştılar. Büyük bir sorun değildi. Php-Nginx yapılandırması ile alakalı bir sorun yaşamıştım. Belki de birkaç kod satırını gözden geçirip düzenlediklerinde çözebileceklerdi.

Sorunu anlattığımda ise ses soluk kesildi. 3 kişiden de dönüş alamadım. :)

Yabancılara yöneleyim onlara sorayım dedim. Stackoverflow'a girdim güzelce anlattım sorunu ordan da ses çıkmadı.

Şimdi sorun ile beraber güzelce geçinip gidiyoruz napalım :)

Konu hakkında sorunları çözme aşamasımda nadir kişiler bulunur. İnanırmısınız bilmem ama vakti zamanında bir sorunumu çözen forumun en çok **************sı yapmıştı bana ücretsiz olarak.

MustafaZahit adlı üyeden alıntı

1-) Wordpress için nasıl bir seo ayarı yapmak gerekiyor?
2-)Diğer bir sorum ise .htaccess dosyasının seo ya etkisi var mı?
3-)Robots.txt dosyasının seoya etkisi var mı?
4-) sıfırdan Wordpress kurulumunu yaptık seo için ne yapmak gerekiyor ?
Teşekkürler

1. Kullandığım ve fazlası ile memnun kaldığım yoast seo öneriyorum paranız var ise lisanslı almak mantıklı.
2. .htaccess dosyası sadece link yapısını gösterir ona dokunmamakta fayda var sadece https olunca kodu girmek kafidir.
3.Aynı şekilde bunlar o kadar etki etmez hocam bunların amacı kodları düzenlemek,
4. Hangi sektörde giriş yapacaksanız o sektörün ve domain ilişkisine bakarak, hedef kelimelerinizi 150 karakter bazında title kısmına yazmanız gerek. Açıklama bölümüne de hedef kelime şeklinde sıralamanız kafidir.

yaerna1 adlı üyeden alıntı

Adwords sorularınızı bekliyoruz o zaman :)

Daha alamadım soruları