Saat gece olmuş 2 uğraştığım şeye bak.
#YouTube de bolca seo videosu, kanalı var mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Bir sitem var ama üst sıralara taşıyamıyorum, hit gelmiyor, herkesin ağzında SEO yapmalısın sözü var. İyi de ben SEO dan anlamıyorum ki!

SEO eklentisi kurdum yeşil yanıyor yeter mi?
Yetmez, yazı içine diğer yazılardan link ekle. İşte bu(yazı linki) konumda anlattığım gibi
... Bir cümle yazdım da zaten siteye gelen yok o linke kim tıklasın. Siteme ziyereçi girmezse Google üste taşımaz ki zaten.

Ne yapayım, siteye ziyaretçi çekmek için sosyal medyada paylaşım yapayım!

Eee.. bu seferde sosyal medyanın seosu var. Sosyal medya hesabıma kim girecek ki siteme gelsin.

O zaman sosyal medyada ilgi çekecek görsel video olsun!
Hayda... Birde sosyal medya için özel görsel, içerik, hastag hazırlama işi çıktı. Bir iş vardı oldu iki.
O zaman başka hesaplardan içerik alayım, düzenlemesi daha kolay böylece çok zaman harcamam çünkü siteme de içerik girmem lazım daha...

İyi güzel de paylaştım içerik çaldım gene gelen giden yok, napacam ben şimdi?

Bir sosyal hesap yetmez, yanına üç beş paravan hesap açmak lazım. Bunlar bir birini eleştirsin kötülesin. Millet ihtirası sever.

Oldumu sana site + 4 hesap içerik hazırlama...

Olmadı, çok yoruldum. Yinede siteme kimse girmiyor, kaç haftadır uğraşıyorum.

Bak bu sitede ne yazıyor, sitenize hit çekmek için paravan blog, backlink, tanıtım yazısı gerekliymiş. Bir ana site yanına 15 20 paravan, paravanlardan biri ana paravan diğerleri yancı. Şöyle ki 5 paravan 10 paravanlardan besleyecek, sonra 10 paravan diğer 4 paravanlardan besleyecek, sonra 4 paravan ana paravanı o da siteyi besleyecek.

İyi de ana site 20 paravan 4 sosyal hesap, şimdi hepsine içerik lazım.

En iyisi yotubeye geçeyim ben. Orada ilgi çeken video hazırlar, site linkini koyar ziyaretçi sayarım. Gelsin paralar. Cep telefonumla çekersem yeter de artar.

Çektim, çektim, kendimi halden hale koydum. Bu seferde videoları mı kimse izlemiyor. Kaldıkmı yine, hadi dön başa...

Napsam bir dini foruma sahte hesap açıp "bu arkadaş bizdendir, emek veriyor, destek olup yorum bırakalım Allah için" mi desem. Günah günah..

Ya da... Buldum galiba....

Bir video çekeceğim arkadaşımla...

Adı "sidik yarışı" olacak... Yandan video ile en uzağa kim gönderiyor yarışacağız. Bir metin hazırlayacağım içinde;
"İyi de seninki benimkinden 3 cm uzun, önde başlıyorsun haksızlık bu" yazacağım. Video sonunda karşıdan görüntü ile ön tarafta " gizlenmiş hortum" görünecek.

Sonra bunu önce sosyal medya hesaplarımda, sonra yerel ve ulusal medyaya göndereceğim. Yerel ve ulusal medya da viral içerik olacak. Önce videoya sonra siteme ve sosyal hesaplarıma ziyaretçi yağacak.

Mutlu son...

Yarışı ben kazandım....