Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 12 Mart 2019, 18:35
Avatar Seçilmemiş
ZerpHornes ZerpHornes şuan çevrimdışıdır.
Üyeliği Durdurulmuş
 
Üyelik Tarihi: 18 Şubat 2019
Yaş / Cinsiyet: 18 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Konum: Nevşehir
Ad, Soyad:
Mesajlar: 152
Beğeniler: 20 / 44
Ticaret: 0, 0%
Samsung firması tarafından geçtiğimiz ay yapılan açıklamada, Galaxy A serisi ile ilgili yeni bir dönem başlatmak amacıyla A30 ve A50 modellerinin üretileceği belirtilmişti. Bu iki modelin üretilmesinden sonra 2 veya 3 farklı modelin daha üretilip piyasaya sunulması bekleniyordu. Ancak durum hiç de öyle olacak gibi görünmüyor. Bu yıl içerisinde büyük ihtimalle daha fazla sayıda Galaxy A serisi akıllı telefon piyasaya çıkmış olacak.

Samsung İnternet Sitesinde Meydana Gelen Önemli Açıklık!

Samsung ‘un İngiltere'de bulunan internet sitesinde çok önemli bir açık meydana geldi. Firmanın resmi web sitesindeki bu hata, Galaxy A serisinin daha önce duyurulan modellerine ilave olarak 3 adet yeni modelin piyasaya çıkmak üzere olduğunu ortaya çıkardı. Bu ilginç bilginin kesin doğru olduğu üzerinde duruluyor. İnternet sitesinden sızan bu bilgilerden söz konusu 3 yeni Galaxy modelinin A20e, A40 ve A90 olduğu da öğrenildi. Bu bilginin en can alıcı noktası ise bu 3 adet Galaxy modelinin 2019 yılı içerisinde piyasaya çıkacak olması.

Çıkması Beklenen Modellerin Bazı Özellikleri de Ortaya Çıktı!

Bu bilgiler ışığında Galaxy A serisinin en ucuz telefonunun A20e olması bekleniyor. Bu telefon daha önce çıkan Galaxy A20'nin biraz daha küçük bir versiyonu olacak. Üstelik fiyat olarak da A20'ye kıyasla çok daha uygun olması bekleniyor. Bir diğer yeni telefon Galaxy A40'ta ise 6,4 inçlik AMOLED FHD + ekranbulunacak. Ayrıca bu modelin Exynos 9610 adı verilen bir işlemci ile çalıştığı da piyasaya sızan ilginç detaylardan biri. Galaxy A serisi için büyük bir beklenti oluşturan bu yeni modellerin tam olarak çıkacağı tarih belli değil; ancak 2019 yılı içerisinde tamamının piyasaya sunulması bekleniyor.

Kaynak: https://technologgenc.blogspot.com/2...yuk-bilgi.html
Konu ZerpHornes tarafından (12 Mart 2019, 19:20 ) değiştirilmiştir.
kochost