Yanlis anlamayinda ben 11 ay once ilk smm panelimin satisini yaptim fiyati 500TLydi. Paywant entegresi, 2 sms entegresi birde drip-feed ozelligi vardi. Bu gune kadar benden smm panel alip destek alamayan kimse yoktur 11 ay once satmis olmama ragmen hala destek sagliyorum (panel satis konularim pasif). Piyasada script satis hakkini alan veya ozel yazilim olarak yazdirip satisini yapan kisiler türedi. Adam 3k verip benim yazilimin 2 kati iyisini yazdiriyor ve verdigi parayi kazanmak için 300 TLden lisans satiyor. Normal olarak insanlarda hem iyi hem daha ucuz onu tercih ediyor. Ozel yazilim oldugu icin teknik destek alamiyor ve her hata icin xxx TL odeme yapiyor ( Ben kendi scriptimi satmayi birakip digerlerinin hatalarini duzelttim daha çok kazandirdi :D )
Simdi 3K odeme yapmis ve her hata icin odeme yaparak duzelttiriyor ve lisansi 300 TLden satiyor sizce nereye kadar gider boyle? Bir sure sonra hatalar duzeltilmiyor ve sorun yasamaya basliyorsunuz. Yazilimci olan sosyalfor vardi onada is yuku cok bindi galiba sonunda banlandi.
Yazilimi alirken sorun siz mi yaptiniz, devir mI aldiniz yoksa özel yazilim mi yaptirdiniz diye. Kendi yazilimi olmayipta duzgun destek saglayan kimseyi gormedim ben