Maalesef meydana gelen hata 3. taraf ( sunucu barındırma hizmetini veren firma ) tarafından kaynaklandığı için direkt olarak müdahele edemedik. Ekibimiz, firma mesai saatleri içinde olmadığı için manuel müdahele etme durumunda kaldı. Servislerde aksama olunca bütün kullanıcılara mesaj gönderdik. İptal olan ve harcama yaptıkları tutarı fazlasıyla iade ettik. Takipçi ve beğeni hizmetleri sorunsuz çalışırken, diğer hizmetlerde yavaşlık söz konusu. Sunucu barındırma firması mesai saatleri içerisine girdiğin de diğer hizmetlerimizi de tekrardan normal kullanıma açacağız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Gulyabani adlı üyeden alıntı

30 dk ile 1 saat kadar önce sisteme 10 tl yatırıp denemeler yaptım yaklaşık 15 dk sonra mesaj geldi sistemde sorun var hizmet sağlayamıyoruz diye o zaman neden sitede tüm servisler aktif şeklinde bir ibare var anlamadım ve hala daha tüm servisler aktiftir olarak gözüküyor sitede belki yeni açıldığından dolayıdır diyerek en kısa sürede çözülmesini umut ediyorum

---------------------------------------------------

Edit: Kısa süre içinde servisleri tekrar aktif ettiler geçilen siparişlerin iadeleri yapıldı ve gecenin 3-4 lerinde bile canlı yardıma rahatça ulaştım teşekkürler