Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 12 Haziran 2019, 08:58
Mustafaayaz45 Adlı Üyenin Avatarı
Mustafaayaz45 Mustafaayaz45 şuan çevrimdışıdır.
WM Aracı
 
Üyelik Tarihi: 10 Aralık 2015
Cinsiyet: Erkek
Meslek: Öğreci
Konum: Ankara
Ad, Soyad:
Mesajlar: 349
Beğeniler: 26 / 75
Ticaret: 26, 100%


10 kişilik satışımız tamamlanmıştır, ilginiz için teşekkürler. satın alan herkese bol kazançlar diliyorum Çıkacak olan yeni konsept projemiz için haberdar olmak ve ilk indirimden yararlanmak isterseniz bununla ilgili +90 850 305 16 97 numaralı whatsapp numarasına mesaj bırakabilirsiniz. Yakında çıkacak olan yeni projemizde mesaj ile bilgilendirileceksiniz

Herkese iyi forumlar dilerim...

KONU KİLİT

--------------------------------------------------------------------

Merhabalar yaz geldi yeni bir proje geliştirmeye karar verdim Tasarım konusunda @lionparsde; hocama yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Uygulamamız eski sanal bebek tarzında bir uygulamadır. Oynayan kişi bir çiftçi olarak düşünülür ve fidana bakmak için çeşitli görevleri üstlenmelidir. Bitkiye düzenli olarak su vermeli ve tecrübe puanı kazanmak için gübreleme yapmalıdır. Yaptığı her bakım karşılığında tecrübe puanı kazanır. Her 100 tecrübe puanı biriktiğinde seviye atlayabilir. Bahsettiğim seviye atlama sırasında kaçıncı seviyede olduğuna göre bakiye kazanmaktadır. Örneğin 2. seviyeye geçen bir kullanıcı 1 lira kazanırken, 5. seviyeye geçen kullanıcı 1.5 lira kazanmaktadır. Kazançlar 7. seviyeden sonra sabitlenir.


Bitki ancak 4 saatte bir defa sulanabilir yani 4 saatte 1 defa tecrübe puanı kazanılabilir. Gübreleme işlemi ise saatlik olarak yapılabilir ve bu işlem de 2 tecrübe puanı verir. (Bizim bu işten karımız ne dediğinizi duyar gibiyim sorunuzun cevabı burda ) Kullanıcı gübreleme yapabilmek için ödüllü reklamı izlemek zorundadır. Oyunun mantığını anlatabilişimdir umarım. Şimdi biraz da kurallardan ve detaylardan bahsedelim.


- Kullanıcı 4 saatten kısa sürede sulama yapamaz, gübrelemeyi ise saatte bir yapabilir.
- 24 saat boyunca sulama yapmayan kullanıcının bitkisi kurur ve tüm bakiye, tecrübe puanı sıfırlanarak oyuna sıfırdan başlaması gerekir.
- Kullanıcıların para çekme talebi oluşturması için en az 10 liralık bakiyeye sahip olması gerekir. Para çekme talepleri Firebase paneline düşecektir veuygulamayı satın alan kişi tarafından görülecektir.
- Kullanıcılara verilen gelir modeli 40-50 reklama 1 lira şeklinde belirlenmiştir. Böylece uygulama sahibinin mutlak kar etmesi amaçlanmıştır. Kaldı ki çoğu kişi çeşitli sebeplerden 24 saat boyunca uygulamaya giremezse kazanç talep edemeyecektir.
- Tasarım konusunda tecrübeli olan Erdi hocamla çalıştık umarım hoşunuza gitmiştir
- Uygulamada banner, geçiş ve ödüllü reklam sistemi vardır, geçiş reklamları sulama yaptığımızda, ödüllü reklamlar ise bahsettiğim şekilde gübreleme yaparken açılır.
- Uygulama içinde oyunun mantığını anlatan SSS bölümü, uygulamaya puan vermek için bir buton, ana sayfa ve ödeme ekranları vardır.
- Firebase altyapısı kullanılmıştır
- Kullanıcılar tecrübe barının ilerlemesini görebilir ve bar dolduğu zaman seviye artışı yapabilir
-
Bu bir ön satış konusudur.19 Haziran 2019 tarihinde ön sipariş vermiş olan kişiler için kurulumlar sırasıyla başlayacaktır. Apk incelemek isterseniz 19 haziranı beklemeniz gerekecektir. Günlük 2 kurulum yapılacaktır (ne kadar talep olacağını bilmediğim için bu şekilde bir yol çizdim). Konuda gördüğünüz tüm özellikler ve tasarımlar aynı olacaktır ödeme yapacak kişiler için iade yoktur lütfen bunu dikkate alınız. Umarım açıklayıcı bir yazı olmuştur herkese iyi forumlar diliyorum...


İletişim için;
Whatsapp : +90 850 305 1697 veya PM
Konu Mustafaayaz45 tarafından (15 Haziran 2019, 19:50 ) değiştirilmiştir.