Bir millet büyük bir felaket yaşadıktan sonra akıllanır. Türkiye'nin çöküşü çok yakın. Artık gülüyorum. Yaz, söyle, dilimde tüy bitti. Ahlak, eğitim, adalet, ekonomi hızla çöküyor. Devlet günden güne itibarını kaybediyor. Her ne kadar "gelişmekte" olan bir ülke gibi gözükse de, durum gelecekte çok fena bir şekilde karşımıza çıkacak. Adalet yok, devlet yok, ahlak yok, eğitim yok, ekonominin başında damat var. Artık geri dönüş oldukça zor. Ben artık kendimi bu ülkenin bir vatandaşı olarak görmüyorum. Hiçbir şeye karışmıyorum, çünkü Türk halkı olacakları hak ediyor. Bildiğiniz gibi devam edin, gelecekte nelerin başınıza geleceğini net bir şekilde göreceksiniz (ki şu an çok net bir şekilde görüyorsunuz. Ekonomi çöktü, adalet yok, onlarca milleten, milyonlarca mülteci var, bunun tek sorumlusu iktidar.) Beş senedir tek bir şeyi savunuyorum: Ülke bu şekilde yönetilmeye devam ederse ortada devlet kalmayacak.

+ Eğitimli, aklını kullanan, vizyon sahibi herkes ülkeden kaçıyor. Yakın gelecekte ben de bunlardan birisi olacağım. Şu anda bir hiçim, ileride Türkiye için çok büyük bir kayıp olacağım.

Aklını hala koruyan insanlara saygılarımı sunarım.