Kanal Adresi : Pm İle Verilecektir.
Kanalın abone sayısı : Organik 2.801
Toplam video görüntülenme sayısı : 117.458 görüntüleme
Toplam Video İzlenme süresi: (Nereden bakacağımı bulamadım)
Hesap Kayıt Tarihi : 2012
Kanalın dili : Türkçe
Adsene bağlı mı? : Adsense bağlı ve yeni politika gelmeden önce kazandırdığı 83 TL bakiye var. Adsene pin onaylı evime gelen pin ile onayladım.
Kanaldaki videoların türü ve sayısı : Kişisel, Oyun Hile v.b tanıtım kanalım (Videolar bana ait)
Hesabın herhangi bir ihlali var mıdır ? : Herhangi Bir Telif Hakkı Yok.
Hesap herhangi bir sebepten engel yedi mi, yediyse sebebi neydi ? : Hayır
Kanala 15 dakikadan uzun video eklenebiliyor mu ? : Evet
Kanalda özel küçük resim izni var mı ? : Evet
Kanal üzerinden para kazanma aktif mi ? : Hayır (Aslında açık fakat saadece yeni gelen kural ile 12 ayda 4 bin saat sınırını dolduramadım. Şu an 2.866 saat ve günde 30 saat kadar artmakta) (Ayda 1 video atmama rağmen günde 30 saat kadar artıyor)
Hesapta adsense engeli bulunuyor mu ? : Hayır
Kanal üzerinden kazanılan aylık ortalama gelir ? : Kanal para kazanması şu an saatten dolayı kapalıdır. (Fakat kanalın yapısı aynı kullanılırsa kanala ait bir tane internet sitesi mevcut bilgilerini konunun alt kısmına yazıyorum)
Kanal Hakkında Ek Bilgi : Kanal kişisel kanaldır takipçileri, izlenimleri v.s full organik.
İstenen ücret: PM ile teklif gönderebilirsiniz veya 0538 221 60 26 Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Kanalın bağlı olduğu site bilgileri

Site Adresi : Pm ile verilecektir
Site Türü : Wordpress blog
Site kazancı : Link kısaltmadan ayda sadece 1 kere video yükleyerek ortalama 2 link kısaltma sitesinden aylık en az 60 TL kadar geliri var. Güncel kullanılır ve başka linklerde ekleme yapılırsa aylık 300-400 kadar rahat çıkar
Siteye adsense reklamı koymadım başvuruda konu yetersizliğinden reddedildi. Başvurduğum zaman 7-8 tane konu açılmıştı sadece.
Site yandex üzerinde belirli kelimelerde ilk sayfada

Site konusunda bilgi verme sebebim videoların kaynakları siteye bağlı ve oradan parada kazandırmakta.