Yahu arkadaslar 1 tlyi gecti mi is olmaz diyorsunuz. Ben yeri geliyor 400 kelimesi 17.5tlye is aliyorum. 1tlye yazilacak yazilar ozgun rewritedan oteye gitmez. Sahsen emekte vermem. O yuzden burada yazmayi biraktim. Dogal olarak dusuk olunca yazarlar gidiyor. Alicilarda dusuk kalite diye gidiyorlar. Her turlu gidiyorlar. Gizli kapakli olana kimse mudahale edemez. Devllette bile bu boyledir. Ne kadar ugrassan da vergi kaciran olur. Artmasini istemeyenler yuksek fiyata is alip dusuk yazdiranlar veya toplu is alip spin veya kalitesiz yazanlar. Duzgun yazanlarda mecburiyetten 1tlye is aliyor. Ekmegin maliyeti 80 kurus civari siz surumden kazanmak icin 1tlye satin bakalim noluyor. Hattta vardi boyle bir haber. Gramaji dusurup ucuza satmis ve diger esnaflarla haksiz rekabet yaratmisti. Taban fiyat temel seylerdr her yerdedir. Ayriyeten acaba baska yerde 1tl taban fiyat belirleyen kim var merak ediyorum. Hem googleda tarama yap hem ozgun yoruma dayali ve hicbir yerde olmayan icerik hazirla. Saatlerce ugras 500 kelimeye 5tl. 1.5 veya 1.60 gayet adil.