Daha öncede bahsetmiştim stüdyo için son aşamalara gelmek üzereyiz.
bom boş 3 katlı villayı kapısı penceresi olmayan terk edilmiş bir harabe yeri bu hale getirebildik.
Şuanki bitmiş halleri aşağıdaki gibidir.
Tam olarak bittiğinde eski ve son halleri ile konu açarak sizlerle paylaşıyor olacağız.
Bu stüdyoyu ametör olarak yaptım ama Türkiye deki bütün stüdyo firmalarına baktım biz sanki daha profesyonel yapmışız gibi geldi.
Apak olarak faaliyete çok yakında gireceğiz Türkiyede ilk defa sosyal medya içerik üretim stüdyosu yakında hizmete girecektir.
Özellikleri :
Ses odası + kayıt odası + düblaj odası
8 adet arka fonlu çekim odaları
3 adet geniş greenbox odası
1 adet pencereli greenbox alanı
2 adet twitch ciler için oyun odası
1 adet ofis edit render tasarım animasyon kurgu alanı
1 adet yönetmen odası
2 adet mutfak çekim alanı
1 adet çocuk oyun alanı ve odası
1 adet imalat atölye çekim alanı
2 adet bay dinlenme yatma odası
1 adet bayan dinlenme yatma odası
1 adet depo
2 adet kapalı otopark
1500m2 açık otopark
400m2 açık bahçeli çekim alanı
120m2 çakıl taşlı açık alan
24m2 kum havusu
650m2 kapalı alan
içerikleriniz için ister film dizi klip reklam çekmek isteyenlere 35bin 300m2 lik alanda çekim imkanı ister açık arazide ister konutlarda ister terk edilmiş villalarda çekim imkanı sunuyoruz.
Dip not: (Millet konuşur biz yaparız) arkamdan konuşanlar için
Bizimle çalışmak isteyen İstanbul içi firmamızı ziyaret edebilir birlikte çalışma imkanından yararlana bilirler.
Kendi içerik üreticilerimizden kira ücreti almıyoruz içerik sizden stüdyo edit kamereman bütün imkanlar ücretsiz sunulmaktadır. Sadece %likli çalışmaktayız.
İster içeriklerinizi evden üretin ister sokakta isterseniz bizim stüdyolarımızda.
Youtube - instegram - tiktok - facebook - twitter - twitch istediğiniz içeriği üretmekte serbestsiniz.
Türkiyenin en büyük stüdyosuna hoşgeldiniz. Sizleri bir çaya davet etmek isteriz.
Sadece birebir görüşme yapılmaktadır.
Grubumuza katılmak isterseniz linkten katıla bilirsiniz : https://www.***.net/groups/youtube-grubu.html
Saygılarımla
Dijitaliz

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x670 boyutunda.

Kayıt odası şuanki hali

ses odası
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x670 boyutunda.

iç görüntüsü kayıt için

çekim odası 1

çekim odası 2

düblaj odası ön kayıt için

edit, kurgu ve tasarım ofisi

çekim odası 3

ürün, kostüm malzeme imalat alanı
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x819 boyutunda.

greenbox genel çekim odası
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x819 boyutunda.

yönetmen alanı+ soyunma odası+ makyaj alanı 8mt x 6mt

greenbox sonsuz 3 cepheli 6mt x 6mt