Selamlar arkadaşlar.
Yıllardır yazı tabanlı oyunlar yapmaya çalışırım ve yarısında bırakırım. Hiç hırslı,başladığı işi bitiren biri olmadım çünkü. Ama en son bir hayat simulasyonu oyununun yapımına başladım. Bu da yazı tabanlı bir oyun. 1 2 ay falan oldu. Şuan da en can alıcı kısım olan olay silsilesi kısmındayım.

Yani sizden istediğim şu. Aklınıza gelebilecek herhangi bir yaşta herhangi bir olayı yazmanız.

Yani bir insanın başına 1 yaşında ne gelebilir 2 yaşında ne gelebilir. 50 yaşında ne gelebilir. Mesela 1 yaşında aile çok zenginse bir yat alabilir kendilerine ve çocuğun ismini yata verirler gibi. uçuk şeyler de olur en bilindik şeyler de.

Hatta sihirli şeyler de olur abartmadan. Mesela 11 yaşında hogwarts mektubu gelir gibi. oradan hikaye çok farklı bi hal alır.

Hatta başınıza gelmiş şeyler bile olur.

Şunun gibi beyin fırtınası yapmanızı istiyorum.

" 5 Yaşında vazo kırabilirsin " gibi. çok basit evet ama cidden aklıma gelmiyor.

Her yaş için ayrı ayrı yazmanıza gerek yok. Rasgele bir yaş rasgele bir olay olabilir.

Lütfen en ufak bişey bile olsa boş geçmeyin :) Mesela xx yaşındayım geçeen hafta başıma şu şu geldi bile olabilir. Hepsini oyuna ekleyeceğim.

Size güveniyorum arkadaşlar. Mesajlarınızı bekliyorum şimdiden çok çok teşekkürler