masal001 adlı üyeden alıntı

dostum sahrekarlık yapan kim ise üye adı belirtirseniz seviniriz..

hocam eaglepaw nickli arkadaş.Bana bir ara 5 oyun domainini 20 tlye sattı ve panelleri verdi buraya kadar amenna.Ardından ben siteler için ayarlamalar yaptım nsleri değiştirmek için verdiği üyeliklere girdim.Oradan bir kaç yer kurcaladım fakat ns ayarlama yerini bulamadım.Daha sonra bazı arkadaşlara sordum bana bir yol gösterdiler bunu yap dediler ve daha sonra tekrar panele girdim.Bu seferde yine arkadaşların bahsettiği yer yoktu.Ardından ben bu arkadaşı 1 ay aradım forumda pm attım,msn için kaç saat bekledim.Hiç birini açmadı.Ardından ben arkadaşı bir gün buldum msnde.Böyle böyle olaylar dedim.Arkadaş bunlar ucuz domain olunca işte böyle oluyor dedi.:mad:Ben dedim bunları bir araştır dedim.Daha sonra ben bu domainlerin whois bilgilerinde bir arkadaş vardı ona mail attım.Arkadaş dönüş yaptı ve bu domainler benim dedi ve senin panelinde ne işi var dedi.Ben ardından tekrar arkadaşa ulaştım bu domainleri başkasına satmışsın dedim.Oda ben satmamışımdır ortağım satmıştır dedi.:mad:Ben ortağınla görüş dedim.Tabi bu arada 3-4 ay geçti.Ben bunları iyice bir araştırdım ve bunların domain olmadığını ve bunların site yönetim aracı olduğunu öğrendim.Arkadaş hiç bir şey yokmuş gibi rahat davrandı.Ben tekrar arkadaşa ulaştım arkadaşa bu sefer bıktım benim paramı ver dedim.Oda benim param yok sitemi satarsam veririm dedi bende bekliyorum dedim.Bu bir film sitesi satmaya çalışmış wmaracinde fakat film sitesi satmak yasak olunca 1 gün ban yedi.Ben banı açılınca buna tahmini 5-10 defa mail attım ve tahmini 10-20 kere online oldu ve hiç birine cevap vermedi.Vereceği para 20 tl.Ben arkadaşın peşinde dolanmaktan bıktım o bıkmadı.Birde üstüne üstünlük bir kaç forumda üyeyiz ve forumlarda konular açıp yeni sitelerinden bahsediyor.Kardeşim bu adamın parası yoksa nasıl site açıyor !

Ek Olarak: Hayirdir arkadas konusuna ugramaz oldu.

Ek Olarak: Arkadaş bu seferde ÖDEMEYİ YAPMASSA BANLANILMASINI İSTİYORUM.Konuya cevap yazmassada aynı şey uygulanabilir.
Saygılarımla...