wmaraci reklam

PDF Hakkinda Yardımcı olabilir misiniz ? Sunumum Var

3 Mesajlar 806 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wordpressroot wordpressroot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 51 / 16
  • Ticaret 1, (%100)

Selam arkadaşlar pazartesi günü sunumum var hoca pdf seklinde istedi. Adobe Acrobat indirdim bir seyler yapmaya çalıştım ama beceremedim.

Simdi yazdigim her parcanin sağına o parcayla ilgili resim eklemek istiyorum 1 sayfada 1 konu sigacak sekilde ama ben 4 paragraf ekledim sayfa bitti 2. sayfa da gelmiyor. Ve bu pdf yi ayni zamanda fotokopi ile cogaltip sınıfa dağıtacağım. Yardimci olabilir misiniz 10dk lik is internetten baktim videolara yarar bulamadim yardimci olabilicek birisi var mi ?

Buyrun şuan da boyle yapabildim ama bu sayfaya konuyu sigdirmam gerek, sağda ki bosluga beyaz kisma o konuyla ilgili görsel koymam gerek. Ama beceremedim bi türlü.

3 konu var 3 ünüde ayri ayri pdf sayfalarina koymak istiyorum bütün halinde. Bide fotokopi alacagim için sayfa boyle guzel gorunsun insanlari sikmasin nasil yapabilirim lutfen yardim eder misiniz

wmaraci
reklam

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Word ile dosyayı oluşturacaksınız. (Font size vs ayarını yaptıktan sonra 1 adet resim ekleyip resme tıklayınca üst menüyü görselde gösterdiğim şekilde kullanacaksınız.) Sonra farklı kaydet diyip pdf olarak kaydedeceksiniz.

wordpressroot wordpressroot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 51 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Cok teşekkür ederim size sağ olun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al