wmaraci reklam

WmAracı’na Özel Ücretsiz İntro

21 Mesajlar 5.164 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Batuhanmrv Batuhanmrv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)
Arwenn teşekkür ederim ama yaptıklarım ne geri döndü ne yorum attı anlaşıldıki kimseye yapılmaz :)
Arwenn

kişi bu mesajı beğendi.

www.gamerozzi.com TURNUVA YÖNETİCİSİ
wmaraci
reklam

Talip68 Talip68 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam yapmaya devam ediyor musunuz

Batuhanmrv Batuhanmrv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)
Talip68 son olsun hocam yaz
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

www.gamerozzi.com TURNUVA YÖNETİCİSİ

conference conference Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İt
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 33 / 138
  • Ticaret 0, (%0)

Batuhanmrv adlı üyeden alıntı

Arwenn teşekkür ederim ama yaptıklarım ne geri döndü ne yorum attı anlaşıldıki kimseye yapılmaz :)

Herhangi bir hizmet yada intro almadım ama yorumunuza istinaden yazıyorum.
Ücretsiz sağladığınız birsey için kimse yorum atmak zorunda değil. Bir teşekkür bile etmedilerse eminim sadece gerekili 1-2 bilgi alıp sonra son onay alma gibi bir sey yoktur. Hemen introyu gönderiyorsun hazır diye. Şurasi nasil, burası nasıl olmuş neresini değiştireyim diyemezsin çünkü hazır introlar üzerinde düzenleme yapjyorsun.
Adamda bakıyor istediği yada beklediģi gibi birsey degil bırak teşekkür etmeyi kullanmaya bile gerek duymuyordur.

Ama siz ücretsiz verdiğiniz bir şeyi birkaç kişi yorum yapmadı diye kimseye değmez, iyilik yaramaz gözü ile bakarsanız buradaki bir çok kişiye haksızlik etmiş olursunuz. Sonra siz bir destek almak istersiniz. Size ücreti ile yapmak isteyen kişiler çıkar bu seferde yardimlasma iyilik nerede dersiniz.

Size tavsiyem..
Hazır şeyler ile uğraşmayın. Hele hele hazır seyleri satmaya hiç çalışmayın. (10 taneden sonrasinı ücretli satmak niyetindeydiniz)
Gidin sıfırdan öğrenin, kendiniz planlayın, tasarlayın, hazır seyleri satmaktan vazgeçin.
Sonra ne oluyor biliyor musunuz ?
Siz emek verip birseyler yapsanız belki bir kisiden 200-300 tl alacaksıniz belki 10-20 dakikalık calışmalar yapıp 2000,3000 tl alacaksınız. Ama emek vermeden hazır seyler kullanilarak iş yapılmaya kalkıldığında sonuç ne oluyor biliyor musunuz ? 3-5 tl verseniz yeter diyorsunuz.
Yetkinlik yok, beceri yok. Degistirilen metinler var.

Şimdi diyeceksinki neden bana bu kadar yüklendin. Daha yolun başindasın ve yanlış yoldan gitme diye.
Şimdi bana kızabilirsin
polloshermanos FARKHOSTiNG xxmolinaxx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ovkdigital ovkdigital OVK DİGİTAL Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Digital Pazarlama
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 30 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
merhaba vieshome mobilya sitesi icin into yapabilirmisin

Talip68 Talip68 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam dün yazdım ancak herhangi bir dönüş alamadım, dediğim gibi ücretli introlar da yaptırabilirim ileride.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Kendine yaptığın intro bile buysa diğerlerini düşünemiyorum geliştir kendini kardeşim

tuncay19 tuncay19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Gtafiker
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Basit bi intro ya ihtiyacm var yardımcı olma şansınız varmi hocam

Websiteyaptir.com

tuncay19 tuncay19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Gtafiker
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam basit hazır bi intro Ya ihtiyacım var yardımcı olma şansın varmi?

Websiteyaptir.com

polloshermanos polloshermanos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Amele
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

conference adlı üyeden alıntı

Herhangi bir hizmet yada intro almadım ama yorumunuza istinaden yazıyorum.
Ücretsiz sağladığınız birsey için kimse yorum atmak zorunda değil. Bir teşekkür bile etmedilerse eminim sadece gerekili 1-2 bilgi alıp sonra son onay alma gibi bir sey yoktur. Hemen introyu gönderiyorsun hazır diye. Şurasi nasil, burası nasıl olmuş neresini değiştireyim diyemezsin çünkü hazır introlar üzerinde düzenleme yapjyorsun.
Adamda bakıyor istediği yada beklediģi gibi birsey degil bırak teşekkür etmeyi kullanmaya bile gerek duymuyordur.

Ama siz ücretsiz verdiğiniz bir şeyi birkaç kişi yorum yapmadı diye kimseye değmez, iyilik yaramaz gözü ile bakarsanız buradaki bir çok kişiye haksızlik etmiş olursunuz. Sonra siz bir destek almak istersiniz. Size ücreti ile yapmak isteyen kişiler çıkar bu seferde yardimlasma iyilik nerede dersiniz.

Size tavsiyem..
Hazır şeyler ile uğraşmayın. Hele hele hazır seyleri satmaya hiç çalışmayın. (10 taneden sonrasinı ücretli satmak niyetindeydiniz)
Gidin sıfırdan öğrenin, kendiniz planlayın, tasarlayın, hazır seyleri satmaktan vazgeçin.
Sonra ne oluyor biliyor musunuz ?
Siz emek verip birseyler yapsanız belki bir kisiden 200-300 tl alacaksıniz belki 10-20 dakikalık calışmalar yapıp 2000,3000 tl alacaksınız. Ama emek vermeden hazır seyler kullanilarak iş yapılmaya kalkıldığında sonuç ne oluyor biliyor musunuz ? 3-5 tl verseniz yeter diyorsunuz.
Yetkinlik yok, beceri yok. Degistirilen metinler var.

Şimdi diyeceksinki neden bana bu kadar yüklendin. Daha yolun başindasın ve yanlış yoldan gitme diye.
Şimdi bana kızabilirsin

Bu mesajın altına imzamı atarım. Her şeye rağmen "bana da yapabilir misiniz?" diye mesajlar geliyor. Arkadaşlar bakın herkes iş yapıp para kazanmaya başlıyor. Hazır templateler'e harcayacağınız 10 kuruş bile size bir değer katmayacak bunu unutmayın. İyi bir marka istiyorsanız işin hakkını veren insanlarla çalışmanız. Bu her yer için geçerli. Özellikle dijital alandaki tüm hizmetleri işin ehline yaptırmanız lazım. 100 liraya web sitesi, 10 liraya logo, 5-6 liraya intro olmaz. Ucuz işlere para verecek kadar zengin olmayın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al