wmaraci reklam

Pinli - Ödeme Almış - Bakiyeli - Onaylı Domainli - DE AdSense Hesabı

2 Mesajlar 510 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

qualitySpider qualitySpider WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Z**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Durum : Satıcı
Hesap Türü: Bireysel Web AdSense
Hesap Tarihi: Ağustos 2019
Pin: Pinli
Ödeme Alındı mı : Evet, Aralık 2019'da bir kez
Adres onayı: DE
Onaylı Site Sayısı: 0
Telif / İhlal Sorunu Yaşandı mı?: Yaşanmadı. Pinterest, Arama Motoru vs. banı da yok.
Kesinleşen Ücret: € 23,13 (196,84 TL)
Hesap için istenen fiyat : 500 TL + Kesinleşen Ücret
Mail ile mi Devredilecek?: Hayır
Ödeme Türü: Enpara, Yapı Kredi, Ziraat, Papara, Denizbank, Tosla, Kripto Paralar

Ek notlar/detaylar: Hesap bir buçuk yaşında. Telif, politika ihlali, Pinterest domain banı, arama motoru banı vs. almadı. İki kez reklam kısıtlaması aldı ama ikinci aldığında da ilk aldığı tarih yazıyordu, ikisi de kalktı. Bir haftadır reklam kodu yok hepsini kaldırdım. Aslında bir tane onaylı domaini var, onun da hiçbir şeyde banı yok. Bir site altına 26 tane subdomain kurulu, hepsi farklı kategorilerde botla içerik çekiyor. Normalde daha fazla getirisi olur ama tema ve sunucu inanılmaz yavaş olduğu için ayda 5-10 TL getirisi oluyor. Hızlı bir sunucu ve optimizasyonlu temada çok daha iyi olur. Domain ve çoğu subdomaini de yakında bir yaşına girecek. Onaylı domainle birlikte istenirse üzerine 800 TL daha koyarım toplam 1.500 TL olur.

Mail ile devretmeyeceğim, mail adresini aktif kullanıyorum. Mail ile devredildiğinde ne olduğunu bilmiyorum. PM ile ulaşabilirsiniz.

İyi akşamlar.

Edit: Fiyat düzenleme

wmaraci
reklam

Netcibey Netcibey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 62 / E
  • Meslek Web Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Domainle birlikte indirim düşünürsen hesabı görüp satın alabilirim ama güvenilir alışveriş yapmak istiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al