wmaraci reklam

Adsense Onay Hizmeti

33 Mesajlar 6.250 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Keremdark54 Keremdark54 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

yasin57 adlı üyeden alıntı

Kaç kez skyp aracılığı ile sizden hesap aldım hocam ne zaman sıkıntı yaşadınız acaba hayret doğrusu :) yaptığım ticaretlerde kimseden trade puanı da dilenmedim, dilenmem de :) aylardır kaç kişiyle çalıştım şükür kimseyle sorun yaşamadım.
Kimseye de hizmet alsın diye zorlamıyorum. Çalışmamın şartları bu şekildedir gelene hay hay gidene bay bay işinize gelirse :) apaçık numaram isteyen ister yazsın ister arasın görüşelim canlı canlı, kimseye yalvaracak değilim bana güvenmeyen yazmasın bile zaten 3 kuruşluk adam değiliz ;)

Wpye bakar mısın

wmaraci
reklam

mubes mubes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Whatsapp'a yazdım, iş alımı devam değil mi?

mubes mubes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İTİBAR ETMEYİN !...

— "Müsait" olduğunu söyleyerek işi aldı, ödemesini yaptım...
— Ardından geçen 2-3 günün sonunda "aşırı yoğun" olduğunu söyleyerek, işi bir arkadaşına pasladı...
— Arkadaşı da işi aldı ama daha sonra ne kendisi ne de arkadaşı, bırakın söz verdikleri işi yapmayı, mesajlarıma dahi cevap vermediler... İstenirse mesajlaşmaları da paylaşabilirim.
— Benim için parasal karşılığı pek fazla önemli değil ama, bu arkadaşlar kendi çaplarında bir SAADET ZİNCİRİ kurmuşlar... Zannediyorum ödemeleri alıp, işi yapmıyorlar ve geri isteyen bazılarına da iade ediyorlar.
— Üşenmeyip, uğraşmaya değmez demeyip, savcılığa **************lıktan bir şikayet dilekçesi vericem, IBAN ve isimler, telefon noları var.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al