wmaraci reklam

⭐FULL⭐ Google Adsense Onay Hizmeti ⭐İade Garantili⭐

3 Mesajlar 1.124 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yazilimstorem Yazilimstorem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WEB
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 23 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar;

Yıllarca adsense üzerinden para kazandım kazandırdım ve hala kazanmaya devam ediyorum. Bu süre boyunca çok fazla site hazırlayıp adsense onayı alıp politikalarına ve sistemine aşina oldum. Gereken tüm bilgilendirmeleri aşağıya ekledim, burada ki amacımız doğru politikaları izleyerek işimizi şansa bırakmadan onay almaktır.

5 günlük başvuru süreci nasıl işliyor?
Domain adresinizi kontrol ediyorum, adsens hesabınız ile alakalı sorular soruyorum geçerli ise aşağıdaki sürece geçiyoruz.
Verecek olacağım İP veya name servarlara domaininizi yönlendiriyorsunuz.
Domaininize kendi hazırlamış olduğum wordpress blog kuruyorum.
Günlük 5 adet 5 gün boyunca sürecek olan özgün 400 ila 1200 kelime arasında içerik girişi yapıyorum, süreç içerisinde adsens politikaları ile alakalı işlemleri gerçekleştiriyorum.
5.günü 6.güne bağlayan gece yarısı Adsens başvurumuzu gönderiyoruz.

S.S.S

• İşlemleriniz neden 5 gün sürüyor daha kısa sürede başvuru yapamaz mıyız?

Elbette başvurabiliriz bu işi daha hızlı halledebileceğimiz anlamına geliyor gibi görünebilir fakat %50 şansımız olur net bir sonuç çıkaramayız, ben burada net bir sonuç için işlem yapmayı tercih ediyorum. Ayrıca bilginiz dahilinde olmasını isterim bu sorunun cevabını almak için daha önce bir çok kez dememe yaptım hep %50 ile sonuçlandı bunun sebebinin ise google adsens başvurularını botlara kontrol ettirmiyor olması. Google personelleri tek tek inceleyerek onay veriyorlar bu incelemelerin içerisinde nasıl kriterler yer alıyor tahmin edebiliyorsunuzdur, buna istinaden başvurularımızı politikalara uygun şekilde göndermemiz gerekiyor. Sonuç olarak burada amacımız %50 onay %50 red cevabını hedeflemek değil tamamen %100 onay cevabı almaya yönelik olmalıdır.

• Onay alamazsak tekrar başvuru yapıyor musunuz?

Hayır yapmıyorum tek sefer de onay alamadığım zaman (adsens hesabı, domain) büyük problem olduğunu biliyorum ne tekrar sizin zamanınızı harcamak isterim nede benim, ödemiş olduğunuz ücreti hesabınıza tekrar EFT/HAVALE geçiyorum.

• Başvuruma Ne zaman cevap gelir?

Korona döneminde Adsens'inde bildirimi üzerine daha az personel çalıştırıyorlar ve kontroller bazen uzun sürebiliyor, 4 ila 7 gün içerisinde dönüş alıyoruz bazense 15 ila 20 gün alıyor. 15 ila 20 günlük süreçte cevap alan arkadaşların genellikle adsens hesaplarının daha önce ki başvurularında red cevap almasından kaynaklı olduğu açık ve nettir.

• Site Ban Checker sitelerinde domain adresim banlı gösteriyor? Sitem Banlı mı?

Bu sitelerden yaptığınız analizler size %100 sonuç vermezler sadece index bilgilerinize göre analiz ederler . Doğru sonuçları https://search.google.com dan net olarak görebilirsiniz burada bir bildirim var mı bir uyarı var mı onları kontrol etmek gerekir.

• Daha önce kullandığınız içerikleri bizim içinde kullanacak mısınız?

Hayır tüm içerikler tamamen özgün size özel olarak girilecekler zaten harici bir durumda eğer adsens hesabınızda sorduğumuz sorulara istinaden bir problem yoksa bile başvuruya olumlu sonuç alamayız.

• Domain tarihim fark eder mi?

Daha önce ki testlerim ve çalışmalarıma göre 15-20 günlük bir süre geçmesi gerekiyor daha sonra 5 günlük çalışma sonucunda başvurumuzu gerçekleştirebiliriz.
Neden içeriği oturmuş dolu web sitelerine hizmet vermiyorum?
Bununun için sitenizi inceleyip kodlama hatalarını içeriklerin durumlarını tek tek incelemem ve görmem gerekiyor bu çok uzun zaman alabilir haliyle de yorucu bir işlem.

• Fiyatınız sabit midir? Herhangi bir indirim söz konusu mu?

Sabittir.

• Alan adı uzantım fark eder mi ?

Hayır fark etmez .online .store .tools .fun vs.. Dilediğiniz alan adı ile başvuru gerçekleştirebiliriz.

• Daha önce başvurdum ve reddedildim siz benim için tekrar başvuru yapabilir misiniz?

Evet başvurabiliriz.
Not;
Daha önce adsense tarafından hesabınız blocklanmış veya domain adresiniz banlanmış ve siz bunu search consol üzerinden görüntülediyseniz lütfen bilgilendiriniz bu hem sizin zamanınızı harcar hem de benim. Bu durumda tavsiye edebileceğim yeni bir hesap oluşturmanız ve eski hesabınız ile alakalı tüm bilgileri google üzerinden kapatmanız gerekiyor. (adsens, admob, adwords kredi kartı, isim soy isim ve cep telefonu girdiğiniz tüm google hesaplar)
İşlemlere başlamadan önce sorduğum sorularda hesabınızın banlı olmadığını söylediğinizi varsayarak bunları ekliyorum, İşlemlere başladıysak ve dediğinizin aksinde hesabınız banlı ise çalışma süresi içerisinde benim tarafımdan tespit edilirse paranız iade edilir ve negatif ticaret puanı gönderilir.

Aynı anda sadece 5 iş alımı yapıyorum bu başvurular gerçekleştikten sonra açılan iş alımına göre devam ediyorum.

Toplam İş alımı = 5
Kalan = 2

Fiyat Bilgisi & Ödeme Yöntemleri.
200TL (1 Domain)
100TL iş başlangıcında alıyorum iş bitiminde kalan 100TL alıyorum. Reddedilmemiz üzerine aynı gün hesabınıza EFT/HAVALE olarak iade gönderimini sağlıyorum.
EFT/HAVALE
Kredi kartı (paytr) +%4 komisyon.

İletişim;
+90 552 487 43 19 whatsapp veya PM ile

Dipnot;
Konu iş alımları S.S.S ve diğer bilgilerin değişikliklerine göre güncellenecektir.

Referansım olan arkadaşların konuya yazmak istemeleri kendi inisiyatiflerindedir.

SATILIK LAPTOP ||| SATILIK WEB SİTE + ADSENS
wmaraci
reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
onay sonrası ödeme kabul ediyorsanız pm gönderebilirsiniz. *** ve wmaracı profilim 200 ün üstünde tradeim var. düzenli çalışacağım birini arıyorum onay konusunda

Yazilimstorem Yazilimstorem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WEB
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 23 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Malesef.

SATILIK LAPTOP ||| SATILIK WEB SİTE + ADSENS
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al