wmaraci reklam

💲 Google Adsense Reklam Yerleşimi 💵 AMP, MOBİL & DESKTOP | UYGUN FİYAT, KALİTELİ YERLEŞİM! 💰

16 Mesajlar 4.470 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

2206351971.png

3141165356.pngMerhaba Arkadaşlar,

Pinterest sitelerine, haber sitelerine, bloglara ve diğer tüm sitelere adsense reklam yerleşimi yapıyorum.

Ne Yapıyorum ?
Hem desktophem mobil hem de AMP odaklı Adsense çalışması yapıyorum.
- Sadece WP tabanlı sitelere çalışma yapılmaktadır. (Yazılımı sizdeyse istediğim alana reklamı ekleyebileceksiniz tüm yazılımlara destek verilir.)
- Gerektiği takdirde ONAYINIZLA BİRLİKTE temanıza da küçük müdahalelerde bulunuyorum.
- Desktop ve mobil yerleşimini aynı anda yapıyorum, ekstra ücret talep etmiyorum.

Ücretlendirme nedir?
Ücret 200 TL!
- Uçuk ücretler alıp sitenin üstüne ortasına altına reklam yerleştirip işlem tamam diyip sizi göndermiyoruz!
- Sitelerinize iş olarak bakmıyoruz, kendi sitemiz ve kendi kazancımızmış gibi ilgileniyoruz.

Fauna adlı üyeden alıntı

2. Gün oldu ve abartmadan söylüyorum gelirim yüzde 100 arttı. İşini gerçekten hakkıyla ve uygun fiyata yapan usta birisi. Teşekkür ediyorum.

TeferruaT adlı üyeden alıntı

Yerleşim yaptırıldı. yorum atmak için 2-3 gün geçmesin bekledim.

Adsense yerleşimlerim hafife alınacak kadar kötü değildi. Yasin hocam sağolsun takviyeler ve ek düzenlemeleri yaptı. Şuan %40 %50 civarı yükselme mevcut.

Hayırlı işler.

mehmetseylan adlı üyeden alıntı

Yasin Ergül hocamla iletişime geçtiğim andan itibaren ilgisi, yaklaşımı, tarzı ve iş disiplini karşısında hayran kaldım. Bugün web siteme (mobil ve masaüstü) Adsense reklam yerleşimi yaptı. Güçlü çalışma etkisini şimdiden görmeye başladım. Gözü kapalı işinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Tekrar çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

ersin88 adlı üyeden alıntı

Sitemin reklam yerleşimini sil baştan yapıldı. Her aşamada arkadaşla iletişim halinde olduk. Ortaya kısa sürede tamamlanan özenli bir iş çıktı. İlk günden TO'da ciddi bir artış görüldü (nazar değmesin). Kendisine hayırlı kazançlar diliyorum.

mkoc60 adlı üyeden alıntı

Arkadaslar gercekten Yasin Beyin ellerine saglik reklam yerlesimi gercekten mukemmel siddetle tavsiye ediyorum;) hepinize kolay gelsin

mobilecom adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile birlikte sitemiz üzerinde neler yapabileceğimizi konuştuk, en baştan belirteyim ne yaptığını ve ne yapacağını biliyor. Biliyorum Adsense konusu sitenin kategorisine vb durumlara göre değişiyor bu da deneme yanılma ile bulunacak bir yöntem. Yönlendirmesi ile yeni yerleşimleri yapıp oluşan sonuca göre tekrar yorum yapacağım. Gelirde artış olmasa bile yaklaşımı ve işi hızlıca ve ödeme konusu geçirmeden yapması Pozitif Trade hak ediyor.

justicex adlı üyeden alıntı

İlgili ve hızlı bir arkadaş, istediklerimi sağolsun tık tık hemen halletti. Sitem daha yeni onay aldı ve işin ehline hemen reklamları yerleştirtmek istedim. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

ResLio adlı üyeden alıntı

Hızlı ve çalışkan arkadaş, umarım yoluma hep böyle temiz kalpli insanlar çıkar, hayatında başarılar reis

muratbasolcek adlı üyeden alıntı

Arkadaşla adsense yerleştirme çalışması yapıldı son derece anlayışlı ve ilgili arkadaş işi teslim etti parayı sormadı bile böyle güzel insanlara ihtiyacı var bu formun iyi satışlar hocam :)

BurakDemir adlı üyeden alıntı

Reklam yerleşimi çalışması yaptırıldı. İlgili ve işini güzel yapan arkadaş. Yerleşimin etkilerini hızlıca görebiliyorsunuz.

SrdL adlı üyeden alıntı

@yasinergul; yaklaşık 4-5 yıldır tanırım işini iyi yapan bir arkadaş yeni bir iş daha verildi reklam yerleşimi işi şimdiden teşekkürler.

ichtyandr adlı üyeden alıntı

1 sitem için reklam yerleşimi yaptırdım. Çok ilgiliydi tavsiye ederim.

Segkrc adlı üyeden alıntı

Oldukça ilgili davrandı ödemeyi de iş sonrası alması ayrıca + bir yaklaşım.

RayRound adlı üyeden alıntı

Yasin hocamla çalışmamızı tamamladık. Kendisi işinin ehli, ilgili biridir. Bu tarzda taleplerim olduğunda kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.
teşekkürler.

elsaati adlı üyeden alıntı

Reklam yerleşimi yaptırıldı sağolsun arkadaş çok yardımcı oldu :)

SohbetbooK adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile 2 site için çalışma yapıldı şuan için çok verimli olduğunu söyleyebilirim gelir iki kat artı diğer siteler içinde arkadaş ile çalışmaya devam edeceğiz.

_Furkan adlı üyeden alıntı

İşinde harika arkadaş epey uzun sürdü çalışmamız ama hakkını verdi daha önce forumdan başkasına çalışma yaptırmıştım site reklama boğulmuştu reklam sayım yarı yarıya düştü ve site düzene girdi kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
Yoruma Git..

devrimedia adlı üyeden alıntı

Yasin arkadaşımızın yapmış olduğu mobil reklam yerleşimlerinden sonra gelirlerim %300 hatta %500 kadar artış sağladı. Kendisi reklam yerleşimleri konusunda gerçekten taktir edilecek bir arkadaşımız.
Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...
Yoruma Git

SrdL adlı üyeden alıntı

Arkadaş sağolsun buradaki buradaki konumdan ulaştı bana yardımcı olmak istediğini iletti hitiminde %70 i mobil olunca hemen başladı işe ve sonuç süper ötesi arkadaşlar 2 katı artış sağlandı ve bunu ücretsiz sağladı bana referans olarak kesinlikle tavsiye ediyorum şimdi ücretlere baktım bence çalışmaya göre gayet ucuz. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
Yoruma Git

ReddApple adlı üyeden alıntı

2 yıldır yerleşim konusunda çalışmadığım kişi, denemediğim taktik kalmadı, Sonunda işini bilen birini bulmak çok sevindirici. Trafiği mobil ağırlıklı 3 site için çalıştık ve sonuç müthiş. İlk gün 2 kat gelir artışı sağladık, artış olmasına rağmen takip ediyor ve daha fazla artış için iyileştirmeler yapıyor... Buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum, deneyiniz, denettiriniz.
Yoruma Git

Chrono adlı üyeden alıntı

arkadaşa teşekkür ederim siteme bir çalışma yaptı ve inanilmaz derece iyileşme ve artış oldu. adsense yerleşim sorunu olan arkadaşlar çalışabilirler.
Yoruma Git

DarkeviL adlı üyeden alıntı

Mobil yerleşim hizmeti sağladı arkadaş. Sağolsun yıllardır bunu nasıl yapıyorlar şunu nasıl yapıyorlar diye düşünüyordum, bana bu konuda öğrettikleri bile benim için yeterli. Sitem isterse hiç tık almasın ki imkansız, ben yine de arkadaşa gözüm kapalı iş veririm.
Yoruma Git

mustafams adlı üyeden alıntı

Arkadaş sağolsun baya bi ilgili ve bilgili.Güzel bir şekilde reklam yerleşimini yaptı ve gözle görülür derecede kazançlarımda artış sağlandı diyebilirim.Teşekkürler.
Yoruma Git

_HaMzA_ adlı üyeden alıntı

Sitem için reklam yerleşimi hizmeti aldım, ilgili ve hızlı bir arkadaş, tavsiye ederim

komedyatube adlı üyeden alıntı

Yasin hocamla çalışma yapıldı. Çok kibar yardımsever ve işinin ehli birisi. Mutlaka tavsiye ederim.

SARAYTECH adlı üyeden alıntı

Sadece reklam değil her konuda güveneceğiniz bir arkadaş hizmet alındı teşekkürler.

TeferruaT adlı üyeden alıntı

Yerleşim yaptırıldı. yorum atmak için 2-3 gün geçmesin bekledim.

Adsense yerleşimlerim hafife alınacak kadar kötü değildi. Yasin hocam sağolsun takviyeler ve ek düzenlemeleri yaptı. Şuan %40 %50 civarı yükselme mevcut.

Hayırlı işler.

Gard adlı üyeden alıntı

Çok Temiz İşçilik Mükemmel Hız İnanılmaz Fiyat Ve Kaliteli A+ İnsan Teşekkürler

mkoc60 adlı üyeden alıntı

Arkadaslar gercekten Yasin Beyin ellerine saglik reklam yerlesimi gercekten mukemmel siddetle tavsiye ediyorum;) hepinize kolay gelsin

ichtyandr adlı üyeden alıntı

1 sitem için reklam yerleşimi yaptırdım. Çok ilgiliydi tavsiye ederim.

SinanSS adlı üyeden alıntı

Reklam yerleşimi yaptırıldı Yasin hocama çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldu :r33:

Segkrc adlı üyeden alıntı

Oldukça ilgili davrandı ödemeyi de iş sonrası alması ayrıca + bir yaklaşım..

RayRound adlı üyeden alıntı

Yasin hocamla çalışmamızı tamamladık. Kendisi işinin ehli, ilgili biridir. Bu tarzda taleplerim olduğunda kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.
teşekkürler.

yazbana adlı üyeden alıntı

Sağlık sitemin amp sayfasına reklam yerleştirimi yaptırılmıştır. Gayet memnun teşekkürler

sarica991 adlı üyeden alıntı

Reklam yerleşimi yaptırıldı. mükkemel iş çıkarttı teşekkür ediyorum kendisine.

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı, son derece ilgili ve başarılı, teşekkür ederim...

sansserife adlı üyeden alıntı

Bir site için çalışma yaptırıldı. Gayet başarılı.

emreozalp adlı üyeden alıntı

Finans sitesine reklam yerleşimi yaptırılmıştır. Teşekkürler Yasin :)

Mesaj 4 defa düzenlendi. Son düzenleyen: YasinErgül (09.10.2022 01:11)

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
reklam

btnaslan btnaslan Bilinen Hayatı Kodlayın Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WebMater, Seo, YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
REF alımı var mı? Referans olmak isterim

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
btnaslan021 Maalesef hocam. Konuda referanslarımız mevcuttur. Fakat ilk kişiye 75 TL'den yapacağım.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
güncel

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Güncel.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Tekrar güncel.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
konu güncel

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Çalışma yaptırıldı arkadaşa gerçekten işini iyi yapıyor.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Teşekkürler. Konumuz güncel.

dmlkpc dmlkpc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Editör, Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
skype adresinizi kontrol eder misiniz?

dmlkpc
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al