wmaraci reklam

Kısa Süreliğine Adsense Onay Hizmeti 25.00 TL İade Garantili Hızlı Sistem Panel Mevcut

3 Mesajlar 732 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

asefa asefa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 13 / 5
  • Ticaret 3, (%100)

[CENTER]

[SIZE=4][COLOR=#41A85F]Whatsapp Numaramız Hata Alanlar İçin : 05549756187[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=6]İŞ ALIMI AKTİFTİR.[/SIZE]
YENİ TEMA EKLENMİŞTİR.[/CENTER]

İşlemleri Nasıl Yapıyoruz (Öncelikle Video'yu İzleyin):

• www.adsensesatis.com'a Kayıt olup giriş yapıyorsunuz.

• Alanadınızı belirteceğimiz NS adreslerine yönlendiriyorsunuz.

• İçerisine kendi kodladığımız onay için gerekli yazılımımızı ekleniyor.

• Google Search Console üzerinden aldığınız kayıt kodunu sistem üzerinden sitenize ekliyorsunuz.

• Search Console'da 1 gün bekledikten sonra Adsense için başvuru yapıp aldığınız kodu sistemden sitenize ekliyorsunuz.

• Hesabı biz açmıyoruz siz hesabınızı açıp veya mevcut hesaptan Adsense kodunu panelden ilgili bölüme ekliyorsunuz, bu yüzden kendiniz bir AdSense hesabı açıp kullanmalısınız,

• Alan adı onay aldıktan sonra tüm çalışmamız bitiyor. Sonradan yaşanan banlanma, reklam görünmeme ya da Google tarafından engellenme gibi durumlar için bir mesuliyet kabul etmiyor ve iade yapmıyorum,

• 30 gün içerisinde alan adının onaylandığını veya reddedildiğini bildirmeyen müşteri ile çalışma fesih edilerek, "hizmet verildi" kabul edilecektir. Dolayısıyla 1 ay sonra "ya hocam benim domain red yemişti anca aklıma geldi" gibi durumlarda tekrar çalışma veya iade kesinlikle mümkün değildir,

• 15 gün içerisinde Google tarafından onay veya red cevabı gelmeyen çalışmaların iptali veya iadesi mümkün değildir, olumlu/olumsuz cevabı beklemek durumundayız, yani "1 hafta oldu benim acelem var", "bu kadar beklemek normal değil iade istiyorum" gibi durumlar ne yazık ki mümkün değil, Google maximum süreyi 15 gün olarak belirtmektedir,

• Çalışmayı sonlandırmaya ve iade yapmaya karar verdiğimiz alan adının, müşteri tarafından AdSense panelinden kaldırılması ve ekran görüntüsü ile kanıtlanması gerekmektedir,

Not : Bu süreç ortalama olarak 15 gündür.
15 gün içerisinde ödeme veya hizmet iptali yapılamaz.

Fiyatlandırma:
Domain Başı Fiyat :[COLOR=#000000]25[/COLOR][COLOR=#000000].00 TL[/COLOR]

################################################## ################################################## #

Kampanya : Şuana kadar hizmet almış ve alacak olan tüm müşterilerimize 1 yıl ücretsiz olarak hosting hizmeti sağlacaktır. (Adsense Onay Hizmet'i almış olan eski müşteriler iletişime geçerek hosting hizmetlerini aktif ettirebilirler.)

Paket Özellikleri;

• Limitsiz Disk Alanı

• Limitsiz Trafik

• Limitsiz Mysql Veritabanı

• Limitsiz E-Posta Adresi

• Limitsiz Alt Alanadı

[SIZE=6]Bizi Tercih Eden Tüm Kullanıcılarımıza Teşekkür Ederiz.[/SIZE]
[SIZE=6] 2. Sunucuya geçtik 1. sunucumuz 1000 oldu![/SIZE]
[SIZE=6]Hız kesmeden onay almaya devam ediyoruz.[/SIZE]

[SIZE=5]Burada size de yer ayırdık ! :raised: [/SIZE]

PBacklink adlı üyeden alıntı

2. onayımız da geldi teşekkürler.

Bu süre zarfında ki destek ve yardımlarınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Nice çalışmalarımız olacak umarım :)

elsaati adlı üyeden alıntı

5 adet daha bakiye ekletildi :)

DevilTown adlı üyeden alıntı

Arkadaş gerçekten işinin ehli birisi güvenle çalışabilirsiniz çok kısa bir sürede onay aldı kendisi.

must4f4topal adlı üyeden alıntı

2 adet onay alınmıştır oldukça işini iyi yapan gerek ilgisi alakası gerek yardımları konusunda kendisine teşekkür ediyorum :) işini iyi yapıyor her konuda yardımcı oldu bana kendisiyle iyi bir dostluğumuz abi kardeşlik bağımız var :) herkese tavsiyemdir

maliaslan adlı üyeden alıntı

İki domain için onay hizmeti alındı. Teşekkürler.

suleymanyavuz adlı üyeden alıntı

http://prntscr.com/ojlyy5

Biraz uzun sürdü ama Google tutarsızlığı. İlgisi için teşekkür ederim, iyi çalışmalar :)

İlk onayımızı aldık darısı diğer domainlerimize inşallah :)

kovboy60 adlı üyeden alıntı

Gayet ilgili ve samimi bir arkadaşım, kendisine ufak hediyesi için ayrıca burdan tşk etmek istiyorum. yaşadığım aksilikten ötürü oluşan problemleri çözdü. hiç düşünmeden çalışın bence. kolay gelsin hocam

cinarenis adlı üyeden alıntı

İlgili, güler yüzlü bir arkadaş biraz sabırsız olmama rağmen her konuda yardımcı oldu. Güne adsense onaylanma mesajıyla başladık :)

xSwindLer adlı üyeden alıntı

20 günlük xyz uzantılı domaine onay alındı teşekkürler :)

Tugrabey adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile 2 site üzerinde çalışma yaptırdık ve bir tanesi bir gün içerisinde onay aldı. Elinden geldiğince yardımcı olan iyi bir insan.

baranuyukus adlı üyeden alıntı

Bu kadar ilgili olucaklarını düşünmemiştim yazım yanlışı yapmışım:) aranarak bilgilendirildim. Çok sıcak ve samimiler , sistemleri gerçekten çok güzel kurmuşlar, tam otomatik gerçekten. 1 gündem kısa sürede onay aldım. Şimdi fazladan almadığıma pişman oldum:) Sorduğum onca soruya cevap verdiler sabırla. Teşekkürler kendilerine:) hizmet çok ihtiyaç olan bir şeydi.

KomiTa adlı üyeden alıntı

4 Gün sonunda onay geldi başarılı bir arkadaş :)
http://prntscr.com/og5hr3

Bakiunlu38 adlı üyeden alıntı

24 Saatten kısa süre içerisinde onay geldi. Tşk ederim kendisine.

Gokhanekweb adlı üyeden alıntı

ilk etapta 1 site adsens onayı için anlaştık 1 günde onay geldi arkadaş ciddi anlamda ilgili ve samimi..

iptal

wmaraci
reklam

BoxHead BoxHead WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Pin sitelerindede gecerlimi bu durum acaba ona gore bi cevap alabilirmiyim

webobur webobur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 14 / 82
  • Ticaret 3, (%100)
*** da onlarca kişi şikayet konusu açtıktan sonra ban yiyen bir arkadaş bunuda göz önünde bulundurmak gerekir. olası alışverişlerinizi buna göre yaparsanız sizin için iyi olur arkadaşlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al