lostyazilim

1,5 Ay sonra Mutlu son :)

23 Mesajlar 3.517 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

anilgzl adlı üyeden alıntı

Banada 1.5 ay içerisinde falan gelmişti sanırım. İşi bilmeyenlere "Google'dan mektup" geldi diye yiyebilirsin rahatlıkla milleti :D

Çevremde çoğu kişi bu tür şeylerden habersiz adsense diyince "oneo" diyen çok oluyor :)

wmaraci
reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Hayırlı olsun, bol kazançlar.

anilgzl adlı üyeden alıntı

Banada 1.5 ay içerisinde falan gelmişti sanırım. İşi bilmeyenlere "Google'dan mektup" geldi diye yiyebilirsin rahatlıkla milleti :D

Aynen ben kandırmıştım arkadaşları hatta biraz daha ileri gitmiş Google da çalışıyorum demiştim. Her ay parada geliyor 700-800 onuda görünce artık yani kesinleştirmiş gibi bir şey olmuştum bu postayıda arayıp bulup evden :D Hatta benide aldır olum işe napıcaz öğret bende gireyim falan diyenler olmuştu :D

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun, bol kazançlar.

Aynen ben kandırmıştım arkadaşları hatta biraz daha ileri gitmiş Google da çalışıyorum demiştim. Her ay parada geliyor 700-800 onuda görünce artık yani kesinleştirmiş gibi bir şey olmuştum bu postayıda arayıp bulup evden :D Hatta benide aldır olum işe napıcaz öğret bende gireyim falan diyenler olmuştu :D

Bu kağıdı görünce babamın ilk tepkisi başına bi iş alacan ya hadi hayırlısı ben sana sorarım yarın bir gün borç morç çıkarsa :D

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Bu kağıdı görünce babamın ilk tepkisi başına bi iş alacan ya hadi hayırlısı ben sana sorarım yarın bir gün borç morç çıkarsa :D

Aynı tepkiyi benim babamda verdi :D Babam çok üstelemedi ama annem hala 1.5 yıldır para geliyor başına bir iş açacan sen hadi hayırlısı nerden geliyor bu paralar bizde oturalım bilgisayarda işe gitmeyelim bizede göndersinler diyor :D

wmaraci
wmaraci

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Hayırlı olsun ,darısı başımıza , ben daha google ne zaman zahmet edip sitemi inceleyecek de 2. onayı verecek diye bekliyorum ,eskiden 1 günü geçirmez hemen reddi basarlardı şimdi onu bile göremiyorum , günlerim gmail'de mail beklemekle geçiyor , bide adsense sitesinde :/

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

SunSky adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun ,darısı başımıza , ben daha google ne zaman zahmet edip sitemi inceleyecek de 2. onayı verecek diye bekliyorum ,eskiden 1 günü geçirmez hemen reddi basarlardı şimdi onu bile göremiyorum , günlerim gmail'de mail beklemekle geçiyor , bide adsense sitesinde :/

Umarım iyi bir sonuç alırsınız bazen mail gelmiyor ama onaylanmış reklamlar aktif oluyor ama eminim kontrol ediyorsunuz ben ilk reklam kodlarını tek bir bölüme ekledim 1 hafta cevap gelmedi daha sonra 2 kod daha alıp farklı yerlere ekleyince ertesi güne onaylandı deneyin isterseniz.

Ana sayfa, forum başlığı, ve konu içeriğine eklemiştim kodları

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
beni bi onaylasa ah :) hocam bereketi cebinizde kalsın benim adsensem yok ama para geliyo annem başımın etini yiyor :D

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Umarım iyi bir sonuç alırsınız bazen mail gelmiyor ama onaylanmış reklamlar aktif oluyor ama eminim kontrol ediyorsunuz ben ilk reklam kodlarını tek bir bölüme ekledim 1 hafta cevap gelmedi daha sonra 2 kod daha alıp farklı yerlere ekleyince ertesi güne onaylandı deneyin isterseniz.

Ana sayfa, forum başlığı, ve konu içeriğine eklemiştim kodları

Bende bir tane logonun yanında ,bir tane yazıların sonunda bir tane de sağ menüde var şu kalın uzun diklemesine olanlardan , bekliyorum İnşAllah Olumlu cevap alırım.
Sizede hayırlı kazançlar , ilk paranızı kat kat almanız dileğiyle. :)

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

Emre19 adlı üyeden alıntı

beni bi onaylasa ah :) hocam bereketi cebinizde kalsın benim adsensem yok ama para geliyo annem başımın etini yiyor :D

İnşallah onaylanırsınız hocam ama eski hesaplara biraz torpil geçiyorlar sanki 7 8 aydır vardı benim hesap

xTrNikola xTrNikola WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 568
  • Beğeniler 22 / 39
  • Ticaret 15, (%100)
Adsense mektubu sevgiliden gelen mektup gibidir. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al