wmaraci reklam

1000 gösterimden gelir elde edebiliyor muyuz?

3 Mesajlar 610 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SamSmith SamSmith WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Evet arkadaslar ayni konu ile ilgili bi basligim vardi ancak pek net cevap alamadim.
1000 sayfa görüntülenme sonrasinda bize istatiksel olarak sunulan miktari elde edebiliyor muyuz? BGBM sadece istatiksel bir veri olarak mi kaliyor? '' Eger 1000 gösterim olsaydi bu kadar alirdiniz'' mi demek istiyor? Yoksa örnegin; BGBM 20 TL ve ben 1000 sayfa görüntülemesi sonucunda bu 20 TL yi alacak miyim? Yani sadece tiklamadan mi ödeme yapiyor adsense? 1000 sayfa görüntülenmesinden gelir elde edenler var diye biliyorum yabanci site tabi.

Her türlü İngilizce icerik icin pm ile ulasabilirsiniz.
wmaraci
reklam

goooogle goooogle Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Endüstri mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Ortalama olarak 1000 gösterime 20 TL alırsınız diyor. 500 goruntulenme olursa ortalama 10 TL alırsın. Ama net değildir o. örneğin gece 12:30 da tek 10 görüntülenme var 1 tık var tbm de 0,50 kuruş. BGBG 50 TL görünür. Ama 10 görüntülenme üzerinden hesap yapılmaz. çok değişir daha. ama 10000 görüntülenme varsa ve bgbg 20 diyorsa sapma oranı çok düşük olur. Oturmuştur o artık..
SamSmith

kişi bu mesajı beğendi.

SamSmith SamSmith WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim hocam. Gmrüntüleme başı gelir elde etme gibi bir durum yok onu anlamış oldum. Tıklama dışında ödeme alamıyoruz demek ki. Ama sayfa görüntülemesinden ödeme yapan firmalar yok mu Adsense'de var diye biliyorum. Yabancı icerikli bir siteden 1000 görüntüleme basi gelir elde ediyorum diyenler ( tiklama olmadan ) gercekten aliyor mu bu gelirleri?

Her türlü İngilizce icerik icin pm ile ulasabilirsiniz.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al