lostyazilim

10K Görüntülenmeye 4.61 TL!

41 Mesajlar 4.313 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

dargman69 adlı üyeden alıntı

Atacani hocam senin bu işte bir sorun var. 10.000 görüntülemeye 43 tıklama çok ama çok az. %2 veya %4 den ele alsak olayı, hiç yoktan günde 300 civarı bir tıklama alman lazım... benim bahsettiğim konuya sen detaylı bir bak istersen. bana öyle geliyor ki senin reklamlar herkese gözükmüyor.

Neden olabilir bu hocam?

wmaraci
reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
Atacani kardeşim bak az önce bir duruma baktım. siteni crome, mozilla, explorer, opera ile açtım. sitendeki reklamlar mozilla ve operada gözükmüyor. diğer tarayıcılarda gözüküyor. büyük bir ihtimal temanla alakalı bir durum olabilir. çünkü o görüntülemeye o tıklama zaten kafadan ofsayt duruyor. dediğim gibi senin o görüntüleme ile hiç yoktan 300 küsür tık alman lazım. sen yine durumu, çevrendeki kişilere söyleyerek reklamlarını kontrol ettir. önce bi bundan emin ol. reklamların herkesde görünüyor mu? önce bu olayı çöz derim.

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

Atacani kardeşim bak az önce bir duruma baktım. siteni crome, mozilla, explorer, opera ile açtım. sitendeki reklamlar mozilla ve operada gözükmüyor. diğer tarayıcılarda gözüküyor. büyük bir ihtimal temanla alakalı bir durum olabilir. çünkü o görüntülemeye o tıklama zaten kafadan ofsayt duruyor. dediğim gibi senin o görüntüleme ile hiç yoktan 300 küsür tık alman lazım. sen yine durumu, çevrendeki kişilere söyleyerek reklamlarını kontrol ettir. önce bi bundan emin ol. reklamların herkesde görünüyor mu? önce bu olayı çöz derim.

İlginç hocam vallahi benim chrome e mozillada gözüküyor nedense :confused:

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
Konu içlerine bir adet ortalı şekilde 300x250 reklam kodu eklemeni öneririm en altta uzun reklam var onu kaldırıp yazı içine konunun baş kısımlarına doğru dene.

Ek Olarak: Reklamların gözüküyor Chrome sıkıntı yok
sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

Konu içlerine bir adet ortalı şekilde 300x250 reklam kodu eklemeni öneririm en altta uzun reklam var onu kaldırıp yazı içine konunun baş kısımlarına doğru dene.

Ek Olarak: Reklamların gözüküyor Chrome sıkıntı yok

Teşekkürler, mozilla veya başka yerde bakabilirsinizi müsait zamanınızda bende de sorun yok:)

sedat5453 sedat5453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)

anilkaraduman adlı üyeden alıntı

Hocam ülkemizin hali ortada adblock kullanımını devre dışı bıraktırmak dahi büyük bi sorun.Doğru kullanıcıda kaçabilir emeğe saygı duymayı bilmiyoruz en basitinden film açıyosun adam yazmış filmi orjinal yerinden izleyin emeğe saygı.Emeğe saygın olsa korsan film yayımlamazsın ve ülke olarak kazançlar düşük,abd de komple kopyala yapıştır siteler dahi adsense alıp kazanabiliyor :D

O film sitelerine zaten gülmekten ölüyorum. Adam trilyonluk filmi 3 kuruş kazancak diye korsan yayınlıyor sorsan başka sitede korsan izleme ha o kadar uğraştı Upload etmek için emeğe saygı[emoji23] [emoji38]

• Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)

Atacani hocam kaç kere sayfayı yeniledim, konularına girdim çıktım, ancak reklamın gözükmüyor. reklam yerlerin boş duruyor. konularda sağ barda reklam çıkıyor mu? bir de sayfanın en altında reklam ananın var mı, eğer varsa, o alanların boş duruyor

Bende de o durum var. Reklamlar tetiklemiyor demekki. Bu durum da googlenin son marifeti. Daha çok masaüstünde oluyor.

• Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)
Bir kere adsense kural ihlali yapıyorsun. Ve üstlerde 320*50 yerine 300*250 kullan. (Mobilden bahsediyorum)

Ucantereyagi Ucantereyagi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 88 / 180
  • Ticaret 12, (%83)
Sitede 5 adet reklam var ve bu ihlale girer. Dikkat et.
sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

sedat5453 adlı üyeden alıntı

Bir kere adsense kural ihlali yapıyorsun. Ve üstlerde 320*50 yerine 300*250 kullan. (Mobilden bahsediyorum)

Ucantereyagi adlı üyeden alıntı

Sitede 5 adet reklam var ve bu ihlale girer. Dikkat et.

Aslında sayı normaldi sonra googlea yeni reklamlar geldi bende onlara onay verdım bu durumun ardından sayısı arttı bende hala uyarı vs yok diye kaldırmadım. Emin misiniz ihlale girdiğine? Kaç taneye indireyim

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al