wmaraci reklam

2 aylık İngilizce Siteme Adsense Talep Etmeli miyim ?

13 Mesajlar 1.675 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Miracle Miracle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Veteriner
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar www.hairlosscurehelp.com isimli bir wordpress sitesi açtım Şu anda 7 adet konu var bir kaç günde bir konu eklemeye gayret ediyorum içerik kopya değil kendi hazırladığım resim yoğunluklu saç tedavileri başarı hikayeleri anlatıyorum. Aslında türkçe forumumda var sacimindoktoru.com çok başarılı bir site ancak adsense kabul etmedi sanırım forumlara pek yüz vermiyor google. Şimdi aynı şeyin başıma gelmemesi için ne yapmalıyım mesela kaç konu olunca başvurayım adsense ? Değerli yorumlaırnız benim için çok önemli teşekkürler saygılar...

wmaraci
reklam

felsefesizfilozof felsefesizfilozof Yetenek Avcısı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenize erişim sağlanamıyor. Bilginize

www.yetenekavcilari.net | Geleceğin yetenekleri burada

Miracle Miracle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Veteriner
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

felsefesizfilozof adlı üyeden alıntı

Sitenize erişim sağlanamıyor. Bilginize
Url yi yanlış yazmışım düzelttim teşekkürler.

azamet azamet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
eğer ingilizce siteleri adsenseden ndaha cok kazanmak icin actıysanız bu birtek su yönde daha fazla kazandıracaktır: ingilizler adsense reklamlarına türk milletimizden daha cok tıklıyor. bunun dısında yok daha fazla kazandırıyor yok efendim ingilize torpil felan var degil! bizim insanimizdan daha düsünceli olmaları kazanmalarının en büyük sebebidir. yine ingilizce site acmak bu yönde daha akıllıcadır diye düsünüyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

fckinglegendary fckinglegendary WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 13 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

azamet adlı üyeden alıntı

eğer ingilizce siteleri adsenseden ndaha cok kazanmak icin actıysanız bu birtek su yönde daha fazla kazandıracaktır: ingilizler adsense reklamlarına türk milletimizden daha cok tıklıyor. bunun dısında yok daha fazla kazandırıyor yok efendim ingilize torpil felan var degil! bizim insanimizdan daha düsünceli olmaları kazanmalarının en büyük sebebidir. yine ingilizce site acmak bu yönde daha akıllıcadır diye düsünüyorum.

hocam adwords'den bakarsanız türkçe kelimelere göre ingilizce kelimelere verilen para aynı değil. türkçede max 4-5 tl olan kelimelerin ingilizceleri 100-150 tl ye kadar çıkıyor ingilizce kelimelerde. yani sadece çok tıklandığı için değil kazancın fazla olması

ToR ToR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 148 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
5 konu adsense eklemenmemen için bile yeterli sebeplerden.. çok gayret ister en kralını ister hatta en kralınıda verir adsense ama adsensede önemli olan kazanmak değil kazandığın parayı çekebilmektir banlıyorlar çnkü aogtan beter ban var banbançikiçiki banban

Addison123 Addison123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Adsense olarak değilde tema konusunda bir önerim var oda ingilizce tema kullanmanız bazı yerlerde Türkçe kelimeler var ve ben Amerikalı veya Ingiliz olsam anlamadığım kelimelerin olduğu bir site hoşuma gitmezdi diye düşünüyorum

• Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

fckinglegendary adlı üyeden alıntı

hocam adwords'den bakarsanız türkçe kelimelere göre ingilizce kelimelere verilen para aynı değil. türkçede max 4-5 tl olan kelimelerin ingilizceleri 100-150 tl ye kadar çıkıyor ingilizce kelimelerde. yani sadece çok tıklandığı için değil kazancın fazla olması

bunu bana caps olarak gösterebilirmisin? bende aydınlanmıs olurum hem. (ancak tıklama konusunda haksız oldugum söylenemez onlar bizden fazla tıklıyor doğrudur bu bence; peki sizce?) tıklamaya üseniyoruz :D

fckinglegendary fckinglegendary WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 13 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

azamet adlı üyeden alıntı

bunu bana caps olarak gösterebilirmisin? bende aydınlanmıs olurum hem. (ancak tıklama konusunda haksız oldugum söylenemez onlar bizden fazla tıklıyor doğrudur bu bence; peki sizce?) tıklamaya üseniyoruz :D

örnek olarak şu kelimeler olabilir, aynen tıklayan fazla olabilir ben buna katılmıyorum demedim hocam.ayrıca türkçe kelimelerin ingilizce kelimelere göre aranma hacmi çok düşük. 100tl ye çıkan kelimeler de gördüm ama kelimeyi hatırlamıyorum hatırlarsam güncellerim.

• Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

fckinglegendary adlı üyeden alıntı

örnek olarak şu kelimeler olabilir, aynen tıklayan fazla olabilir ben buna katılmıyorum demedim hocam.ayrıca türkçe kelimelerin ingilizce kelimelere göre aranma hacmi çok düşük. 100tl ye çıkan kelimeler de gördüm ama kelimeyi hatırlamıyorum hatırlarsam güncellerim.

peki ben almanlara yönelik bi kac kategori acsam bu almancadada etkili olurmu? benim almancam anadil seviyesindedir? www.abcforum.net acaba almanca bir kac kategori mi eklesem?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al