wmaraci reklam
lidertakipci

3 kere ret yedim

5 Mesajlar 746 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yazilimsoru yazilimsoru Yazilimsoru.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar adsense 3 kere başvuru yaptım ilkinde anasayfaya ekledim verdikleri kodu anasayfada sadece başlıklar vardı yetersiz içerik dedi bende oradan sildim konu sayfasına ekledim tekrardan.2 kere başvurdum ikisinde de yetersiz içerik dediler reddettiler.Aşağıdaki maili yolluyorlardı.

Yetersiz içerik: Sayfalarınızın AdSense tarafından onaylanıp sitenizde alakalı reklamlar gösterebilmesi için, sayfalarınızda, uzmanlarımızın inceleme yapabilmesine ve tarayıcımızın sayfalarınızın neyle ilgili olduğunu belirlemesine yetecek kadar metin bulunmalıdır.

Bu durumu çözüme kavuşturmak için aşağıdaki önerileri göz önüne alın:

Sayfalarınızda yeterli metin bulunduğundan emin olun. Çoğunlukla resim, video veya Flash animasyon içeren web siteleri onaylanmaz.
İçeriğiniz yalnızca başlıklardan değil, tam cümlelerden ve paragraflardan oluşmalıdır.
AdSense'e başvurmadan önce, sitenizin tamamen oluşturulduğundan ve yayında olduğundan emin olun. Siteniz hâlâ beta durumunda veya "yapım aşamasında" ya da yalnızca web sitesi şablonu halindeyken başvuruda bulunmayın.
Reklam kodunu web sitenizin yayında olan bir sayfasına yerleştirin. Bunun ana sayfa olması gerekmez, ancak içerdiği AdSense reklam kodu dışında tamamen boş olan test sayfaları onaylanmayacaktır.
Ziyaretçilerinizin web sitenizin tüm bölümlerini ve sayfalarını bulabilmesi için net bir gezinme sistemi sunun.

Şimdi tavsiyelerinizi bekliyorum.Ne yapmalıyım sizce web sitem soru cevap sitesi bazı sorular cevapsız acaba bundan dolayımı böyle yapıyor? Birde aynı sitede blog kısmı var orada birkaç makale yazsam oradan kabul edilir miyim? Yoksa adamlar tüm siteyi mi geziyor?

Web sitem: yazilimsoru.com
wmaraci
reklam

drmd drmd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 125 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Boş kategoriniz olmasın.

Boş konunuz (soru) olmasın.

Soruların her biri bir makale sayılıyor olabilir. Dolayısıyla soru + cevap kısa olmamalı.
yazilimsoru

kişi bu mesajı beğendi.

Yazı ağırlık tema arıyorsanız PM.

76623 76623 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
Dördüncüyü dene.
yazilimsoru

kişi bu mesajı beğendi.

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)
Bence uzun bir süre başvuru yapmayınız. Bu uzun süre içinde sitenizdeki kategorileri güncel tutun. ve sitenizde toplam minimum 50 adet makale olduğunda başvuru yapınız. Ha sizin sitenizde şuan 50'den fazla mı makale var ? o halde şuan 50 ise o makale sayınızı 100 yapınız. Yada şuan sitenizde 60 makale var ise o makaleyi 120 yapınız. :) söylediğim şekilde yaparsanız adsense alırsınız. Şahsen ben 40 makalem var iken aldım ancak benim makaleler 1000-2000 arasında kelime yazardım. şuan minimun 300 yazıyorum o da konudan dolayı. :)
yazilimsoru

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yazilimsoru yazilimsoru Yazilimsoru.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
drmd nebiozkan Yakut cevaplarınız için teşekkür ederim.Şimdi benim anlamadığım adsense verdiği kodu ekleyince sadece eklenen sayfayı değil bütün sayfaları mı inceliyor? Birde web sitem soru - cevap sitesi ben boş soruları kaldırsam birde boş kategorileri kaldırsam kabul edilme olasılığım var mı?

Web sitem: yazilimsoru.com
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al