wmaraci reklam

356 sayfa gösterimine 1 reklam tıklaması

12 Mesajlar 1.812 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Sitenizi inceledim şimdi durumu kısaca şu şekilde özetleyeyim Gösterim almanız ve buna tıklama olmaması bana göre çok normal. Çünkü sitenizin reklam gösterim olayında ciddi sıkıntılar olduğunu görüyorum.

İncelemeyi mobil veri üzerinden yaptı ve speedtest değerim 30 mbps

Sitenizin ana sayfasına girdiğim zaman kafadan beni alt alta 3 reklam karşılıyor ki bu durum öncelikle reklam gösterimini verir ancak ben direk bu siteden çıkarım. Bir makalenize tıklıyorum ve makalenize ulaşmak için alt alta çıkan 2 ila 4 reklamı geçmem gerekiyor. farklı bir makalenize tıklıyorum reklam alanı gözüküyor reklam çıkmıyor boş sayfa çıkıyor yani baktığınız zaman ortada bir makale gözükmüyor aşağıya doğru indiğimiz zaman beni makale karşılıyor ancak boş olan sayfadan sonra ben makale olduğuna karar verirsem makalenizi incelerim.

Diğer bir sorun ise makale içerisinde hiç reklam çıkmıyor ve sayfalarınız da bulunan reklamlar ise birbirinden alakasız. Ben sağlık bakanının açıklama sayfasına giriyorum bana çıkan reklam parti reklamı. yani reklamlar makale ile etkileşimli değil.

Reklam yerleşimi ve reklam etkileşimi ile ilgili ciddi bir aksiyon almazsanız 5000 gösterim yaparsınız 5 tıklama gelir ve hiç bir şey kazanamazsınız.

Yani sizin de tesbit ettiğiniz gibi sorun Adsense ayarlarınız ve reklam yerleşiminizde.

Muratcamoglu.com
wmaraci
reklam

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)

guvwe adlı üyeden alıntı

dostum sosyal medyaları iyi kullan instagram facebook sayfaları gruplar discord pinterest hepsini düzenli kullan ama otoriter siteler var onlarla rakabet etmek zor onun için zamana ihtiyaç var

Yalnız dikkatinizi çekerim vatandaş hit sorunum veya gösterim sorunum var demiyor. 300 üzerinde gösterim sağlamışım benim reklamlarıma 1 kişi tıklamış diyor muhtemelen o tıklama da kazara tıklandı . Sosyal medyayı kullansa dediğiniz gibi otoriter sitelerde bir takım şeyler yapsa bu sorun düzelecek mi?

Lütfen ezbere konuşup insanları yanlış yönlendirmeyin. Önce inceleme yapın sorunun nereden kaynaklandığına bakın. Sizin dediklerinizi yapsa 1000 gösterim alır tıklama ise 3 te kalır.

Muratcamoglu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al