wmaraci reklam

Adense Pin

6 Mesajlar 924 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
arkadaşlar adense adresime pin kodu içeren posta yollayacakmış ben adresmi girerken mahalleyi yanlış yazmıştım. şimdi hesap bilgilerimden duzelttim fakat pin in yollanacağı adres halen eskisi bu durumda ne yapmaliyım. adense tr müşteri hizmetleri falan varmı mail ya da arayabileceğim bir numara gibi veya bu durumda ne yapılmalı. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

wmaraci
reklam

Adil Adil Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 125
  • Ticaret 3, (%100)
Bu linke gibip istenilen bilgileri girdikten sonra Ek Gönder bölümünden adınıza olan bir fatura,ikametgah belgesi veya kimlik gibi kullanıcının sizin olduğunuz kanıtlıycak belgeler göndermeniz yeterli olucaktır.

Webteyiz Webteyiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 46 / 46
  • Ticaret 48, (%96)
Bende Adsense Adresimi Verdikten Sonra Taşınmıştım Bu Konuyu Belirttim Bana 3 Pin Gönderme Hakkımın Olduğu Söylendi. Bu 3 Pinde Elime Ulaşmadı Ve Kimlik Doğrulama İçin Yasal Geçerliliği olan bir belge istediler ( Ehliyet - Kimlik vs) Tarayıcıdan taratıp gönderdim anında onay aldım...

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
adsense ayarlar bölümünden yeni pin isteme hakkınızı doldurun daha sonra kimlik fotonuzu yollayın anında hesabınızı aktive ederler pin isteme hakkınızı doldurmassanız size pin istemenizi önerirler ayrıca adresinizi ayarlar bölümünden değiştirebilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)

Dogukan adlı üyeden alıntı

adsense ayarlar bölümünden yeni pin isteme hakkınızı doldurun daha sonra kimlik fotonuzu yollayın anında hesabınızı aktive ederler pin isteme hakkınızı doldurmassanız size pin istemenizi önerirler ayrıca adresinizi ayarlar bölümünden değiştirebilirsiniz.

Ek Olarak:

Webteyiz adlı üyeden alıntı

Bende Adsense Adresimi Verdikten Sonra Taşınmıştım Bu Konuyu Belirttim Bana 3 Pin Gönderme Hakkımın Olduğu Söylendi. Bu 3 Pinde Elime Ulaşmadı Ve Kimlik Doğrulama İçin Yasal Geçerliliği olan bir belge istediler ( Ehliyet - Kimlik vs) Tarayıcıdan taratıp gönderdim anında onay aldım...

Ek Olarak:

Adil adlı üyeden alıntı

Bu linke gibip istenilen bilgileri girdikten sonra Ek Gönder bölümünden adınıza olan bir fatura,ikametgah belgesi veya kimlik gibi kullanıcının sizin olduğunuz kanıtlıycak belgeler göndermeniz yeterli olucaktır.

tüm arkadaşlara çok teşekkürler cevaplarınız için dediklerinizi dikkate alıp uygulayacağım

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Bana 3 Kasımda yollamışlar. Şu sıralar gelir diye umuyorum. Fakat ya Blogger üzerinden yapılan AdSense başvurularında ilke değişikliğinden yada PIN'i girmediğimden blogumda reklamları görüntüleyemiyorum ama başka yere koyunca reklam görünüyor. Böyle bir durumla karşılanlar veya çözümü bilenler yardımcı olabilir mi? Bu konu altından yazmak istemezsin önceden açtığım bir konu var. Hesap Blogger'a bağlı kaldı

Are you alright?
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al