wmaraci reklam

Adsense alalı 3 gün oldu günlük gelir 12 TL.

38 Mesajlar 4.252 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

evoura evoura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
JimmyJoker

hocam günlük 200 hit geliyor demişsinde 200 sayfa görüntülemesi mi yeni kullanıcı mı?

wmaraci
reklam

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
evoura Yeni kullanıcı geliyor hocam, sosyal medya üzerinden ve paylaştığım yerlerden. :)

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Bu tarz konular açmaya devam eder. Not olarak da sitem imzamdan mevcut diye eklerseniz. Günlük gelir 200 hitle 20 - 25 liralara yükselir.

Buradan merak edip sitenize gelen wmaraci üyeleri reklamlarınıza tıklıyor olabilir mi?

• Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)

murro adlı üyeden alıntı

Bu tarz konular açmaya devam eder. Not olarak da sitem imzamdan mevcut diye eklerseniz. Günlük gelir 200 hitle 20 - 25 liralara yükselir.

Buradan merak edip sitenize gelen wmaraci üyeleri reklamlarınıza tıklıyor olabilir mi?

Öncelikle merhaba, kimseye siteye zorla girin demedim veya reklamlara tıklayın da demedim kaldı ki 1 üye dışında öyle bir durum söz konusu olmadı. Ben isterim ki herkes kazansın onun için açtım bu konuyu ve neler yaptığımı da yazdım hatta detaylı bir yazı da yazmayı düşünüyordum ama sizin bu yorumunuz sonrası vazgeçtim. Sizler sadece biz kazanalım mantığı ile hareket ediyorsunuz kimsenin kalkınmasından yana değilsiniz ama canınız sağolsun.. Herkesin gönlüne göre olsun her şey :)

Ek olarak : ben kazanç paylaştım burada daha önce hiç reklam vs yapmadım, umarım siz daha fazlasını kazanırsınız :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
2 gün reklam yerleşimi nasıl diye konu açıp site adresi verdiniz. Bugün 3. günde 12 TL adsense kazancı diye konu açtınız ve site adresi verdiniz. Ben ondan yazdım yoksa kimsenin kazancında gözüm yok. Bana ne kim ne kazanırsa kazansın. Ben seni uyarmak için yazdım. Eğer dediğim gibiyse; hem helal emeğine haram karışıyor, hem de adsense hesabın için sakıncalı. Yoksa istediğini yap, kimseyi ilgilendirmez.

• Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)

murro adlı üyeden alıntı

2 gün reklam yerleşimi nasıl diye konu açıp site adresi verdiniz. Bugün 3. günde 12 TL adsense kazancı diye konu açtınız ve site adresi verdiniz. Ben ondan yazdım yoksa kimsenin kazancında gözüm yok. Bana ne kim ne kazanırsa kazansın. Ben seni uyarmak için yazdım. Eğer dediğim gibiyse; hem helal emeğine haram karışıyor, hem de adsense hesabın için sakıncalı. Yoksa istediğini yap, kimseyi ilgilendirmez.

Reklam yerleşiminde destek aldım @furkanoymak teşekkür ettim hatta ancak destek aldım diye siteye girip hadi biraz reklamlara tiklayalim diye bir mantık yok. Endişe etmeyin benim kazancımın helali haramı bir başkasını ilgilendirmez ancak şunu da belirteyim hiç bir illegal durum söz konusu değil olamaz da zaten. Performans raporu da konuda ekli inceleyin isterseniz. :) Adsense hesabı vs umrumda değil amacım bilgi paylaşmak ve Türk yayıncıların kazançlarına katkı sağlamak gerisi boş. Burası bir webmaster forumu ve böyle şeyler çok doğal. WordPress iyi olabilirsiniz, seo konusunda iyi olabilirsiniz ancak bu herhangi bir konuda destek almayacağınız anlamına gelmez. O zaman forum yönetimi tüm imzalarda ki linkleri kaldırsın ne dersin? Lütfen biraz daha mantıklı olalım.

İyi forumlar.

ek olarak : Konunun güncelliğini kaybetmesi ve sizin gibi düşünen arkadaşlar için konunun kilitlenmesini rica ettim.

Yorum yapan ve ilgisini gösteren herkese teşekkür ederim.

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
tebrikler devamı gelir inş bende 7 gündür adsense onayı bekliyorum :)

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Tebrik ederim hocam bol kazançlar

Kaynak nereden buluyorsunuz ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al